Інна Цимбалюк: "Журавська перемогла нечесно"

25 квітня 2008, 16:00

Перемога у конкурсі "Міс Україна 2008" племінниці заступника київського мера багатьма називається нечесною. Про те, що у престижному національному "відборі" бере участь племінниця заступника столичного мера, ТаблоID написав ще на початку квітня. Власне, сумнівів, що переможе саме ця дівчина було мінімум.

Хтось натякає, що до слави Іри Журавської долучився її дядько Віталій. Хтось каже, що 18-річна модель і телеведуча прогнозу погоду просто не мала права потрапити у фінал конкурсу.

У будь-якому разі сам заступник Черновецького заперечує, що платив за перемогу своєї племінниці.


"Я вважаю, що організатори вчинили некрасиво по відношенню конкурсанток. Адже це очевидно і доказово, що Журавська перемогла нечесно", - запевнила у коментарі "Сегодня" "Міс Україна-Всесвіт 2006" Інна Цимбалюк.

"Наскільки я знаю, Журавська вийшла у фінал, не пройшовши відбіркового туру. І це не дуже красиво стосовно інших дівчат", - прокоментувала вона ситуацію з переможницею конкурсу.

"Міс Україна-Всесвіт 2006": "Адже це очевидно і доказово, що Журавська перемогла нечесно"

"Є багаторічні правила конкурсу: усі конкурсантки - кращі у своїх регіонах, а Ірина не брала участі у подібних відборах", - сказала Інна.

Проте натяки на проплачену перемогу племінниці заступник столичного мера Віталій Журавський заперечує.

"Ні копійки я не платив за перемогу Іри! І тільки в день фіналу довідався, хто буде у журі", - запевнив він "Блік". Нагадаємо, у журі конкурсу була ще одна людина з команди Леоніда Черновецького - його радник з питань свободи слова Казбек Бектурсунов.

Окрім того, через день, у четвер інший член журі "Міс Україна 2008" міністр молоді та спорту Юрій Павленко і Журавський заявилися у нічний клуб. Там відбувалося святкування 45-річчя хокейного клубу "Сокіл".

Заступник Черновецького Віталій Журавський: "Ні копійки я не платив за перемогу Іри!"

"В обвинувачів Іри немає доказів, і всі ці обвинувачення - неправда... Але точно знаю, що за кожною з конкурсанток стоять дуже багаті люди. А людини дорожчої за Іру - у мене нема", - заявив Журавський.

Він також додав: "Її перемога для мене не стала несподіванкою, тому що інші учасниці поступаються їй. І за зовнішніми даними лише вона відповідає вимогам, які висуваються на конкурсі "Міс Світу".

Одним словом, сповнений гордого екстазу Журавський, за його словами грошей за Іру не давав.

Журавський запевняє, перемога племінниці стала для нього "несподіванкою"

А от Ірі дав - одразу після коронації подарував племінниці рамочку для фото. Причому не просту, і інкрустовану камінцями Swarovski - щоб поставила туди своє фото у короні королеви краси.

Сама Ірина заявила, що вважає свою перемогу абсолютно заслуженою, оскільки вона у неї дуже вірила і це не перший конкурс краси в її біографії, пише "Сегодня".

"Я так щаслива! Перемога - це так для мене зненацька!" - повторювала Журавська і не переставала дякувати членів журі за чесність і об'єктивність.

Журавський подарував племінниці рамочку для фото, інкрустовану камінцями Swarovski - щоб поставила туди своє фото у короні і милувалася

А на питання про те, чи допомагав їй дядько в участі, дівчина впевнено відповіла: "Так! Він підтримував мене морально!".

"Абсолютно згодний з вибором журі, і правильно, що судді ніяк не відреагували на прогнози. Я після конкурсу з багатьма спілкувався - кандидатура Журавської мало у кого викликала сумніви", - прокоментував дострокові прогнози про перемогу "ставлениці" Журавської Сергій Матяш, почесний президент конкурсу.

У всякому разі, незважаючи на "конкурсний скандал, поки що саме Ірина Журавська з параметрами 86-63-91 має представляти Україну на конкурсі "Міс Світу 2008", що пройде у Києві у жовтні.

За матеріалами "Сегодня" і "Бліка"

Фото Дмитра Амідова та фото "УНІАН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів