Екс-дружина Шовковського про шлюб з ним: "Це була божевільна, красива любов"

2 січня 2009, 16:17
Екс-дружина футболіста Олександра Шовковського Власта не так давно вийшла заміж за російського бізнесмена й покинула телебачення заради Ріната Ахметова.

І ніби все у рудоволосої Власти добре, однак чомусь вона все ще згадує про свого першого чоловіка голкіпера Олександра Шовковського.

"Коли ми зустрілися із Сашком, нам було всього по 19 років. Ніхто і не думав під когось підлаштовуватися. Це була божевільна, красива любов. Нам здавалося, що весь світ коло наших ніг і нічого не може стати нам на заваді", - розповіла жінка в інтерв'ю "Факты. События и люди".

А познайомилися журналістка з Шовковським, коли працювала у барі.

"Часто після тренувань він заходив у мій бар випити сік. Ми познайомилися, почали зустрічатися", - вела далі Власта.


У Олександра та Власти Шовковських було божевільне кохання

Вже тоді відомий український воротар грав у складі "Динамо-2".

"Одного разу, коли він повернувся зі зборів, Сашко сказав, що його взяли до головної команди. У той час ми вже жили разом. Потім з'явився Влад, і, коли йому виповнилося півроку, ми розписалися", - розповіла екс-дружина Олександра.

За її словами, вона "не намагалася виховувати чоловіка і приймала Сашка таким, який він є".

"І зараз надзвичайно поважаю. Він назавжди залишиться для мене рідною людиною", - додала Власта.

Однак, незважаючи на таке палке кохання, 8 років тому подружжя розлучилося. А їхній спільний син Влад залишився з матір'ю.

На питання, чому вони з Олександром все ж таки розійшлися, Власта відповіла:

"Ми подорослішали і стали сприймати одне одного поза нашими любовними стосунками. Стали змінюватися і не змогли прийняти цього. Мені були незрозумілі його звички і захоплення, йому - мої".

З сином Владом

"Але тоді з нами поруч не виявилося жодної мудрої людини, яка б сказала, що ми просто подорослішали і повинні вчитися поважати одне одного", - додала з сумом Шовковська.

"Спочатку, коли ми розійшлися, Влад запитував, чому тато не з нами. Я пояснила, що тато з мамою не зійшлися характерами. Напевно, у цьому й полягала основна причина нашого розриву. Мені просто стало комфортніше самій", - спробувала пояснити ситуацію Власта.

Наразі Олександр Шовковський постійно спілкується зі своїм сином.

До речі, навіть після одруження з новим чоловіком Власта не відмовилася від прізвища "Шовковська".

Колись щаслива родина у повному складі. У зоопарку

Щоправда, їй таки довелося взяти собі й прізвище нового коханого. Тепер вона Власта Шовковська-Фірсова.

"Так мені подобається, так комфортніше. Тепер я Шовковська-Фірсова. Не можна ж перекреслити все минуле! Без нього не вийшло б майбутнього. І син досить спокійно до цього поставився. Запитав тільки: "Мама, ну ти ж все-таки Шовковська?". Кажу: "Звісно, так", - уточнила рудоволоса екс-телеведуча.

Фото газети "Факты события и люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів