Джанабаєва про Меладзе: Я не збираюся заміж поки

4 травня 2010, 16:25

"ВІА Гра", яка цьогоріч святкує 10 років свого існування, не вилазить із газет. А цього разу дівчата добралися і до радіо.

Відповідаючи на питання радіослухачів "КП", як пише "Комсомольская правда", Надя Мейхер розповіла, як схудла, а Альбіна Джанабаєва зізналася, що весілля поки не планує.

Так, на питання "коли буде весілля з Валерієм Меладзе?" Альбіна відповіла:

"Ну що сказати: я не збираюся заміж поки".


Нагадаємо, Альбіні Джанабаєвій приписують бурхливий роман зі співаком Валерієм Меладзе. Мало того, на неї "вішають" і розлучення Валерія з його дружиною Іриною. А сина Альбіни Костю преса давно вже приписала Меладзе. Тим більше, що останній і не мав наміру спростовувати наявність позашлюбного сина.

Цікаво, що у російській пресі нині саме з‘явилися чутки про те, що Валерій Меладзе освідчився Джанабаєвій.

Дві інші учасниці жіночого колективу Надя Мейхер-Грановська і Єва Бушміна (справжнє ім‘я Яна Швець) під шумок запевнили, що й їхні серця вільні. Хоча зовсім нещодавно Надя, за чутками, збиралася заміж за російського бізнесмена Михайла Уржумцева.

Водночас всі учасниці "ВІА Гри" в один голос запевнили, що у їхньому робочому контракті немає пунктів, пов‘язаних зі збільшенням грудей.

"Ну що за дурниці. Наші продюсери не хірурги, вони ж не думають, що ми - роботи, що у нас все має бути по чітко вивірених параметрах. Коли я прослухувалася в групу, у мене були трохи інші форми - я тільки-но народила, годувала дитину. І сказала: почекайте, цього всього не буде", - розповідає Альбіна.

Та й, як наголошує Мейхер, немає у контракті і якихось обмежень щодо ваги тіла солісток, чи заборон пити-курити:

"Немає в нас такого у контрактах! Я думаю, все можна, тільки у межах розумного. Ми багато чого пробували свого часу, але головне - вчасно зупинитися".

А те, що за останні кілька місяців Мейхер суттєво схудла, співачка прокоментувала так:

"Я не схильна до повноти - це раз. І, по-друге, виключила зі свого раціону всілякі майонези, оселедці під шубою, борщі - жирну їжу".

Була під час спілкування з радіослухачами і одна сумна новина. Рудоволоса частина "ВІА Гри", Альбіна зізналася, що навряд чи роздягнеться перед камерою. Мовляв, для цього треба бути у дуже добрій формі.

"Хоча от я, напевно, уже не стала б цього робити", - каже Джанабаєва. Схоже, свою форму Альбіна такою вже чудовою не вважає.

Фото "Донбас.UA" та фото з офіційного сайту "ВІА Гри"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів