Джанабаєва і Бушміна різали груди заради "ВІА Гри"?

14 квітня 2010, 18:08

В Інтернеті з‘явилася інформація про те, що кілька учасниць гурту "ВІА Гра" зробили операції зі збільшення грудей.

Про це, зокрема, розповіла колишня солістка колективу Тетяна Найнік, а екс-"ВІА-Гра" "Міс Україна-Всесвіт 2009" Христина Коц-Готліб розкрила деякі нюанси контракту.

"Цей пункт дійсно прописаний у контракті. І якщо дівчина підходить за всіма стандартами продюсерів, але не вийшла грудьми, пластична операція зі збільшення грудей - обов'язкова умова", - розповідає екс-учасниця "ВІА Гри" Христина Коц-Готліб, повідомляє російська газета "Life Showbiz ru".

Коц-Готліб про "ВІА Гру": "...Якщо дівчина... не вийшла грудьми, пластична операція зі збільшення грудей - обов'язкова умова"

Тетяна Найнік, яка у жіночому колективі протрималася недовго і запам‘яталася кліпом "Стоп! Стоп! Стоп!" слова екс-колеги не заперечувала.


"Єдиною учасницею, яка відмовилася від операції, була Ольга Корягіна. Вочевидь, відмова і стала основним приводом для розставання Ольги з групою", - каже Найнік.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що причиною того, що Ольга Корягіна (Романовська) пішла з колективу, було її бажання створити сім‘ю і почати сольну кар‘єру.

Ольга Корягіна (праворуч) чи не єдина, хто не захотів мати великий силіконовий бюст. А от Альбіна Джанабаєва (ліворуч), кажуть, згрішила

Сама ж Найнік, як пише видання, збільшила груди вже після виходу з "ВІА Гри" - коли вона співала з Оленою Вінницькою і Анею Седоковою, твердих правил щодо розмірів бюсту ще не було. Тож похід до пластичного хірурга - особиста ініціатива Найнік.

Екс-"ВІА-Гра" Таня Найнік роздула собі бюст вже після виходу з колективу

Водночас, як запевняє таблоїд "Life Showbiz ru" най витриваліша учасниця 10-річного колективу Альбіна Джанабаєва збільшила собі груди ще у 2006-му році.

Альбіна, мовляв, навідміну від Наді Мейхер, ніколи не виділялася пишними формами, тож досить комплексувала з цього приводу.

Джанабаєва не могла похизуватися такими принадами, як у Брежнєвої (ліворуч) та Мейхер (по центру)
Скромний бюст Альбіни виглядає ще скромнішим на фоні Мейхер

А щоб бути на рівні з грудастими колегами по гурту, Джанабаєва йшла на обман. Вона підкладала у ліфи своїх костюмів м'які вставки - аби бюст хоч візуально здавався більшим.

Через це Альбіні доводилося терпіти незручності: підкладки просвічувалися, а часом і зовсім вискакували на загальний огляд.

Був час, коли Джанабаєва підкладала у ліфчик потовщувачі - аби візуально "наростити" груди

Але, як пише газета, врешті Джанабаєва здалася і лягла під ніж пластичного хірурга.

У клініку співачка нібито звернулася за першої ж нагоди, коли у гастрольному графіку групи з'явилося вікно.

Як пише російська жовта преса, операцію Альбіна перенесла у 2006-му році. Праворуч - знімок з еротичної фотосесії за грудень'2008. Ліворуч - зі старої фотосесії з офіційного сайту гурту

Мало того, як запевняє російська "жовтуха", і нова учасниця "ВІА Гри" Єва Бушміна вже встигла "піддути" свої груди.

"Я готова піти на пластику, якщо це буде потрібно. Звичайно, мені здається, після збільшення мої груди будуть виглядати негарно. Але якщо це буде умовою номер один, щоб залишитися у групі, я піду до клініки", - наводить слова Єви "Life Showbiz ru".

Тож, як пише газета, об‘єм бюсту Бушміної у 89 сантиметрів різко перетворився на пишні груди третього розміру.

Нова "ВІА-Гра" Бушміна, кажуть, теж вже встигла підкорегувати бюст

Фото з офіційного сайту "ВІА Гри", фото "Playboy" надані "Burda", фото "Бліка" та з сайту http://berrepapers.ucoz.ru/ і фото прес-служби Lucky

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів