Січкар і Ващук відпочили у "Місті сміттярів"

4 червня 2010, 10:42
Маргарита Січкар та її чоловік Владислав Ващук не так давно відпочили у Єгипті. Причому єгипетські канікули ресторанно-футбольного подружжя мали дещо екстремальний відтінок. Пара побувала на чемпіонаті світу з мотокросу та фрістайлу і відвідала особливе місто сміттярів.

Відпочиваючи у Єгипті, Рита та Влад трохи поїздили і подивилися околиці Каїра.

"Мене просто вразило "Місто сміттярів". Це маленьке містечко, у якому живуть люди, що розбирають і сортують сміття. Річ у тому, що туди рідко возять туристів, але нам вдалося там побувати", - розповіла Січкар в інтерв'ю "E-motion".

Січкар з Ващуком відпочили у Єгипті у незвичний спосіб

Як розповіла Рита, усе життя мешканців цього міста пов'язане зі сміттям:

"Вони риються у ньому, і, якщо знаходять там якісь гарні речі, забирають додому. Вдома у них все теж зроблено зі сміттєвих відходів. Вони тримають кіз, що пасуться серед усього цього мотлоху. Видовище дуже цікаве!"


"Вони збирають сміття, сортують його і віддають на переробку. До речі, є дуже багаті люди, які сколотили собі цілі статки на відходах", - відзначає рестораторка.

І хоч Січкар з Ващуком на особливо теплу зустріч в екзотичному містечку не очікували, все відбулося, як каже Рита, навпаки:

"Нас дуже тепло зустріли. Нам навіть вдалося зробити кілька знімків у цьому незвичайному місці".

Ващук і Січкар здійснили особливий вояж у "Місто сміттярів"

Окрім того, під час єгипетського відпочинку українське подружжя отримало і свою дозу екстриму.

"Ми побували на чемпіонаті світу з мотокросу і фрістайлу... Я була просто вражена тими віражами і трюками, які виробляли імениті спортсмени", - захоплено згадує Січкар.

Як зізналася Маргарита, їм з чоловіком також пропонували спробувати якісь трюки: "...Але ми як люди, що не мають жодного досвіду катання, не ризикнули сідати на спортивний мотоцикл".

Та й своїм дітям Маргарита б нізащо не дозволила такі "розваги".

"Звісно ж, ні. Це дуже травматичний вид спорту, я б не дозволила їм займатися подібним. Є багато більш безпечних видів спорту", - переконана матуся Січкар.

Тим не менш, сама Рита певну схильність до екстриму має. Так, чотири рази у своєму житті вона стрибала з парашутом. Під шумок Марго розповіла і про свій перший раз:

"Я з галасливою компанією поїхала відпочивати в Іспанію. Поруч з нашою віллою знаходився відомий на весь світ аероклуб, куди приїжджають стрибати з парашутом багато знаменитостей".

Рита з Владом побували і на чемпіонаті світу з мотокросу і фрістайлу

"Вже не пригадую, кому прийшла ідея стрибнути, але мені теж захотілося. Відчуття були просто нереальні! Я стрибала разом з інструктором - це було здорово!" - згадує рестораторка.

Як каже Рита, звичайно, найважчий - перший крок:

"...І коли ти опиняєшся за бортом літака, то відразу розвіюються всі міфи, що ти париш. Насправді ти каменем летиш униз!"

За словами Січкар, під час таких стрибків, після того, як відкривається парашут, настає абсолютна тиша.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів