Ющенко-кулінар згадав молодість з одногрупниками

8 червня 2010, 11:03

Колишній президент Віктор Ющенко тепер має купу часу для того, аби займатися "любими" бджолами, глиняними черепками та фотографією. Окрім того, екс-глава держави дозволяє собі відпочити у різних зарубіжних поїздках. А наприкінці травня Віктор Андрійович, як і Юлія Тимошенко, зустрівся з людьми із власного минулого.

22-го травня Ющенко побував у Тернополі, де зустрівся з однокурсниками, пише "Сегодня".

"У нас було 35 років випуску. Зібралося 150 чоловік. Спершу сиділи в актовому залі, там нам показали фільм про нас з фотографій студентських років, кожен намагався себе впізнати", - розповідає одногрупник екс-президента Михайло Шкильняк.

Ющенко відвідав зустріч одногрупників і згадав про Китай

Колишні товариші по вищому навчальному закладу провели вечір спогадів.


"А так, в основному, ділилися спогадами - Віктор Андрійович згадував, як здавав залік з економічної географії, йому треба було назвати провінції Китаю, а їх на той час було 27..," - веде далі одногрупник Ющенка.

Святкування зустрічі продовжили у ресторані.

"Ющенко був у доброму гуморі, бадьорий, жартівливий, про президентські роки не говорив", - додав Михайло Шкильняк.

Як раніше писав ТаблоID, початок травня Віктор Андрійович із сім‘єю провів у Німеччині. Разом із дружиною та дітьми Ющенко відпочив у місті Руст.

А ще раніше, у квітні, як пише газета, екс-президент провів два тижні у турпоїздці Сирією.

Ющенко побував у Німеччині та Сирії, але повернувся

Про те, як вдома любить відпочивати колишній президент, розповів його племінник Ярослав Ющенко.

"Віктор Андрійович любить активний відпочинок - теслювати, різати по дереву, ліпити з глини. Крім того, його хобі - фотографія: любить знімати природу", - сказав Ярослав.

"Із задоволенням читає історичну літературу, і, до речі, добре готує - пам'ятаю, пригощав нас рагу, кулешем, юшкою - все готує на багатті", - додав племінник екс-президента. Пам‘ятається, що і дочка Віктора Андрійовича Віталіна хвалила його "юшку" - уху за спецрецептом.

Правда, за словами Ярослава Ющенка, останні три місяці він бачив свого дядька лише у партії "Нашої України". Мовляв, зібратися всією родиною не було часу.

Ющенко використовує багаття з кулінарною метою

Живе ж екс-президент досі на державній дачі у Конча-Заспі. Тим часом у його будинку в Безрадичах, як пише видання, досі триває ремонт.

Фото прес-служби Віктора Ющенка та фото прес-служби Європа-парку та Actionpress з сайту "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів