Шовковський не екстремал, але з колишньою спілкуватися змушений

30 червня 2010, 13:22
Футболіст Олександр Шовковський любить не лише побавитися м'ячем, а й осідлати добрячий мотоцикл та зануритися на глибину.

Про екстремальні захоплення, мрії та спілкування з екс-дружиною спортсмен розповів в інтерв'ю "Бліку".

Навідміну від своєї дружини Ольги Альонової, Шовковський хизується не тілом, а автопарком. Так, у гаражі футболіста знайшлося місце як чотирьохколісним, так і двохколісним "коням".

"Машина "Ягуар" і мотоцикл "Ямаха". "Ямаху", до речі, купив три роки тому. Це була остання покупка, тож вже час щось новеньке загнати у гараж", - зауважив Сашко.

Олю, вже час загнати щось новеньке...

Імовірно, варто очікувати, що незабаром воротар розсікатиме по Києву на якійсь козирній тачці чи мотоциклі.


"Харлея" поки що немає! Зауважте, ключове слово - "поки що", - заявив футболіст.

Судячи зі слів Шовковського, він таки готовий витратитися на новомодний "Харлей".

"Так, дуже хочу купити! У мене вже давно сформувалася ця думка. Було б чудово мати у своєму гаражі "Харлей". Це, як мінімум, престижно", - зізнався він.

Сашо любить престиж

Причому тягнути з купівлею нового "залізного коня" Сашко не збирається:

"Ви знаєте, обставини, ситуація, атмосфера, настрій грають величезну роль в ухваленні рішення. Я сподіваюся, що ця мрія здійсниться цього літа".

Шовковський додав, що схиляється до більш сучасної моделі легендарного мотоцикла.

"Хочу себе на такому мотоциклі відчувати комфортно та впевнено", - пояснив він.

Та виникає питання, навіщо футболісту "Харлей", адже, за його ж словами, він не любить швидкість, драйв, та взагалі не є екстремалом.

"Однозначно ні. Я за акуратне водіння! І перш ніж купувати мотоцикл - пройшов курси. У мене було 15 занять з керування у чемпіона Радянського союзу з мотокросу для того, щоб впевнено поводитися на дорозі на мотоциклі", - розповів він.

Для впевненості Сашо вчився у чемпіона

Тож білявці Альоновій не варто переживати, що її коханий перевищить швидкість на дорозі. Правда, у Сашка все ж таки є улюблене екстремальне заняття, пов'язане не стільки зі швидкістю, скільки з водою.

"Я обожнюю дайвінг. Найглибше занурення - 35 метрів. Але все це було контрольовано і без експромтів", - зауважив Шовковський.

Втім, як зазначив воротар, і дайвінг може бути небезпечним:

"Ось останнє занурення запам'яталося. Наприкінці минулого року, взимку, ми занурювалися на Сейшельських островах. У цей день море було тривожним, і тоді зникли двоє дайверів".

Шовковський обожнює глибокі занурювання

Однак навіть цей випадок не змусив футболіста "прикрити" свої занурювання. "Ні! Це моя пристрасть", - пояснив він.

Нагадаємо, за свої 35 років спортсмен встиг двічі одружитися. І якщо з нинішньою дружиною футболіст постійно світиться на тусовках, то про колишню кохану - Власту згадує неохоче.

"Ви знаєте, вона мати моєї дитини і, хочу я чи не хочу, мені доводиться спілкуватися з нею. Хоча у нас не такі стосунки, як хотілося б. І взагалі, мені цю тему не зовсім подобається обговорювати", - відрізав Шовковський.

Перша дружина футболіста - не його улюблена тема

До слова, не так давно Власта Шовковська-Фірсова запевняла, що вони з Сашком розійшлися полюбовно: поплакали і запили розлучення шампанським.

Фото dynamo.kiev.ua, footballpersons.at.ua, "Daily Ua", "Світського життя" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів