Білик не хоче жити разом зі Звєрєвим - хай пітніє

5 серпня 2010, 11:53
Ірина Білик і Сергій Звєрєв цього року у концертному залі "Дзінтарі" не співали. Однак відпочити у Юрмалі скандальна парочка встигла.

Розпіарені блондини "відтяглися" на віллі друзів на престижному курорті Дубулти. Іра з Сергієм булькали у басейні, каталися на катамаранах і наїдалися від пуза, дегустуючи страви різних народів.

Тим не менш, жили Звєрєв з Білик не разом...

"Для того щоб відбулося притирання, ми повинні хоч раз пожити в одному номері, а оскільки ми весь час живемо у різних, то й притиратися особливо не доводиться", - розповіла Білик "Комсомольській правді в Україні".

Білик і Звєрєв працюють і відпочивають разом, а живуть окремо

На думку співачки, чоловіку не варто бачити те, як жінка наносить макіяж або маску для обличчя: "Не повинен бачити жінку без макіяжу. Хоча Звєрєв бачив мене без макіяжу на сніданку".


"Але ми завжди живемо у різних номерах, і це принципово. Уявіть, як так може бути? Він має ще за мною походити. А так просто самі класні українські зірки у руки не даються! Ні-і-і! Для цього ще потрібно постаратися, попітніти", - наголосила Іра, яка, за легендою, пішла від танцюриста Дікусара до Звєрєва.

"Люди, напевно, думають, у нас такий божевільний роман - і правильно думають! З цього все й починається", - додала Іра.

Іра не хоче, щоб Звєрєв бачив її без гриму
Білик без макіяжу
Нагадаємо, почалося все з того, що Білик зі Звєрєвим зняли спільний кліп, у якому зіграли весілля .

Щоправда, на закид, мовляв, Білик зі Звєрєвим вже як сімейна пара, Ірина відрізала: "Ні, бо ще ваші читачі так подумають. Ніякої сім‘ї. На сьогоднішній день ми - друзі, які подобаються одне одному".

"Останнім часом я не вірю чоловікам, особливо після деяких подій мого особистого життя. Якщо нам добре буде разом, то, може, ми і залишимося разом надовго", - додала співачка.

Іра запевняє, що у них з Сергієм - "ніякої сім‘ї"

Що ж стосується, здається, вже колишнього кохання Білик - Дмитра Дікусара - то хореограф писав їй у Латвію sms.

"О, от саме сьогодні він мені sms написав. Ані слова про стосунки - все про роботу, про справи. У нас зараз ділові стосунки. Ми вирішили більше одне одного не смикати з особистих питань і відпустити одне одного", - пояснила Ірина.

А ще, як розповіла Білик, вона спокусилася на латвійський шопінг.

"Тут дуже класна білизна. Я запитала, чиє виробництво, мені продавці відповіли, що норвезьке. "О, з нової батьківщини Александра Рибака!" - подумала я. Бачите, у мене все у житті асоціюється з музикою", - підкреслила Білик.

Водночас її кавалер, Звєрєв зізнався, що у Юрмалу привіз цілу валізу білизни, тож практично нічого не купив: "Але допомагав Ірі вибирати, походив з нею по магазинах. Мені було цікаво, як вона бачить речі. Я весь час спостерігав за нею, тож було не до себе".

Як зауважив російський епатажний стиліст, наша Білик його дуже надихає, а нещодавно він написав пісню "Ты не со мной" і присвятив їй.

Фото "Русского радио", "Бліка", "Экспресс газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів