Дікусар про Білик: Я дуже радий, що вона саме зі Звєрєвим

26 липня 2010, 13:00
Вже майже місяць мусолиться тема про розрив пари Ірини Білик і Дмитра Дікусара. В одних інтерв'ю артистка спростовувала чутки, в інших - підтверджувала, але продовжувала тримати інтригу. А як інакше, адже увагу до кліпу з Сергієм Звєрєвим треба підігрівати.

Цікаво, що Білик направо і наліво розповідає про кризу у стосунках з молодим танцюристом, а от сам Діма усіляко намагається уникнути розмов про це.

Виникає відчуття, що він ще не так вправно вміє дотримуватися легенди, як його більш старша і досвідчена партнерка Іра, тож воліє тримати язика за зубами.

Так, на закид ведучої "Світського життя" Катерини Осадчої, що гучні заяви про кризу у стосунках Білик вигадала заради того, щоб повернути увагу до свого нового кліпу, Дікусар відповів:

"Все інакше. Коли людям кажеш правду, вони думають, що це піар. Коли ти робиш піар - люди вірять, що це правда".


Білик каже, що відпочиває від Дікусара

Водночас на запитання: "Виходить криза у стосунках з Ірою дійсно правда?", Діма почав викручуватися.

"Я не хочу цього коментувати. Дуже багато написано всього про це в інтернеті, в пресі. Нехай як хто хоче так і сприймає. Мені в принципі все одно, що про це думають інші. У нас є деякі проблеми, але я не хочу коментувати цього", - заявив танцюрист.

Однак Діма розповів, що вони з Ірою обговорювали майбутній кліп зі Звєрєвим.

"В нас була розмова. Я знав про цей кліп. Я жартував на цю тему. Мовляв, я відпускав Іру знімати кліп, а вийшло, що вона вийшла заміж. Це робота", - зауважив спокійно Дікусар.

Дімі все одно, хто що думає

Він також спробував пояснити балакучість Білик і те, що саме вона винесла всю цю історію про любовний трикутник на загал.

"Ми публічні люди. Ми нічого не виносимо (на публіку). Якщо фотограф постійно чергує під під'їздом і фіксує тебе при вході і виході, то що тут можна приховувати", - зауважив артист.

Єдине, що підтвердив Діма так це те, що вони з Ірою дійсно не живуть разом.

Та якщо на камеру Дікусар воліє відмовчуватися, то для друкованих ЗМІ дає більш розлогі коментарі.

Так, нещодавно в інтерв'ю газеті "Блік" танцюрист заявив, що стосунки Білик зі Звєрєвим - "це дуже прикольно".

У Дікусара немає часу на те, щоб сумувати за Білик. Він весь у роботі

"Ні, я дуже радий, що вона саме зі Звєрєвим. Це не смішно і не сумно - це забавно! Якщо чесно, то інколи в житті б не подумав, що Сергій можне бути моїм конкурентом", - зізнався Діма.

"Якщо б Іра пішла до когось іншого, а не до Звєрєва, то я б засмутився. А так...", - додав він.

За словами Дікусара, наразі він особливо не переймається через усю ці історію. Мовляв, в нього купа роботи, тож йому не до цього.

Він також зауважив, що навряд чи хоче відновити стосунки з Білик:

"У нас з Ірою є правило - розбитий посуд ми викидаємо і не намагаємося його склеїти. Того, що було - вже не повернути, стосунки дали тріщину".

Якби Білик пішла до когось іншого, а не до Звєрєва, до Діма б засмутився. А так...

Водночас Білик продовжує наголошувати, що вони з Дімою не розійшлися, а просто відпочивають одне від одного.

"Напевно, ми дуже багато працювали, таким чином, час пішов саме на робочі стосунки. Мені не дуже сподобалося, що до ресторану я ходила або з подружками, або з друзями. Я хотіла ходити з чоловіком, чому ні, отакі були вимоги. Я думаю, пройде час, Діма скучить - і ходитимемо до ресторану разом", - розповіла співачка в коментарі "E-motion".

Та схоже, який би чоловік не був порчу з Білик, вона все одно буде ходити наліво.

Білик сподівається, що Діма знову ходитиме з нею по ресторанах

"Мені здається, якщо в мене й буде нова сім'я, то в кінці життя в мене однаково буде двоє коханців. Це такий фатум, так бог створив людей, люди не винні", - зауважила артистка.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "ТСН", "Гламурчика" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів