Білик каже, що не живе з Дікусаром і носить обручку від Звєрєва

30 червня 2010, 17:19
Співачка Ірина Білик, схоже, готова на все заради слави. Спершу артистка "вийшла заміж" за Звєрєва. Та цього їй, певно, було мало, тому білявка заявила, що більше не живе з коханим Дімою Дікусаром.

Останнім часом Білик та її "бразильський" чоловік Дікусар почали все рідше з'являтися разом на світських тусовках. За легендою співачки, причиною погіршення стосунків стала нестача уваги.

"Напевне, це основна причина того, що тепер я знову завидна наречена. Справжню причину, звісно, ніхто не дізнається, але останні півроку Діма справді більше жив життям свого танцювального колективу. А я весь час думала, чому мені доводиться чекати його вдома. Чому мені, Ірині Білик, приділяється так мало часу", - розповіла "Фактам и комментариям" співачка.

Білик запевняє, що більше не живе з Дікусаром

Мовляв, кожній жінці хочеться лагідних слів від близької людини. А через те, що Діма часто не був вдома, Ірі банально не вистачало уваги.

"У нас з Дікусаром не було скандалів, гучних з'ясовувань стосунків, як з моїм колишнім обранцем. Слава Богові, я спокійна і розумна, та й Діма достатньо мудрий. Просто на деякий час ми вирішили відпочити одне від одного", - зробила гучну заяву артистка.

За словами Білик, таке трапляється у тих пар, які живуть разом 3-4 роки.


"Ми живемо окремо, хоча зустрічаємося на днях народження родичів, їздимо разом на дачі до друзів", - пояснила вона.

Наразі, за словами Білик, Дікусар добудовує заміський будинок, у якому планував жити разом з нею.

"Розлука - завжди погано. Тому ми з Дімою не говоримо про розлучення", - зауважила артистка.

"Чому мені, Ірині Білик, приділяється так мало часу?"

Та попри паузу з Дмитром, Білик не поспішає заявляти, що її серце вільне: "Моє серце завжди кимось зайняте".

Та й сумувати Ірі нема коли. Нині вона зайнята пошиттям нових нарядів, підготовкою нової програми, записом альбому та продовжує просувати в маси "весільний" кліп з Сергієм Звєрєвим.

До слова, відео з епатажним російським стилістом викликало чимало запитань. Зокрема, дехто справді повірив, що Білик вийшла заміж за Звєрєва.

Так, навіть рідний син співачки Гліб питав у матусі: "А що, тепер мій тато - Серьожа Звєрєв?".

Та й сама Білик не приховує, що їхні стосунки зі стилістом вже давно не просто творчі.

Звєрєв може стати новим татусем для сина Білик?

"Спершу творчій тандем з ним планувався як одноразовий проект, але зараз наші і творчі, і особисті стосунки вийшли за намічені рамки", - заявила артистка.

Також Іра зізналася, що не знімає обручку, яку Звєрєв вдягнув їй на палець під час зйомок кліпу. Причому каблучка - справжня, а не бутафорська: "Так, з діамантом. Я її не знімаю".

"Шкода, цей диктофон не дає мені сказати все, що хочу... Розумію, що кажу, можливо дурниці, даремно радію і знову переживаю щасливі моменти. Але велике спасибі Звєрєву за те, що він з'явився у моєму житті", - додала Білик.

Окрім слів подяки, співачка також "відбілює" імідж скандального російського стиліста, запевняючи, що він - натурал.

"Чомусь усі думають, що Сергій Звєрєв - гей. Я з ним відверто про це говорила, і він сказав: "Дуже зручно бути різним. Тоді на концерти ходять різні люди". І я його розумію", - зауважила Іра.

Білик переживає щасливі моменти

Цікаво, що на фоні заяв Білик про паузу у стосунках з коханим Діма Дікусар продовжує запевняти, що у них з Ірою все добре.

"Неправда! І не треба провокувати інші ЗМІ на те, щоб зробити з цього скандал і сенсацію! Причому на порожньому місці. У нас все добре!", - прокоментував танцюрист ситуацію "Бліку".

"Абсолютно точно кажу: "Ми з Ірою не розійшлися!", - додав Дмитро.

Навіть на закиди про те, що Білик сама розповіла, ніби вони більше не живуть разом, Дікусар відповів:

"Я телефонував Ірі, і вона сказала, що журналісти, як завжди, перекрутили інформацію і додали неправду. Ми живемо разом!".

Дікусар не "підігрує" коханій в історії про розкол

Водночас директор Ірини Білик Ганна Гурбан навпаки підтвердила слова співачки про те, що вона з коханим живе окремо.

"Іра і Діма не розбіглися, просто у них зараз складний період. Вони зараз справді живуть окремо", - пояснила представниця співачки.

"Іра живе у себе, а Діма нещодавно купив свою власну квартиру, яку зараз облаштовує. Там він і знаходиться. Але стосунки їхні тривають, їх ніхто не припиняв", - додала вона.

А от колишній коханець Білик, епатажний телеведучий Дмитро Коляденко, впевнений, що співачка покинула Дікусара остаточно і вийде заміж за Звєрєва.

Коляденко бажає Біличці вийти заміж за Звєрєва

"Я знаю, що Іра покинула Дікусара. Тому вважаю, що Іра Білик вискочить заміж за Звєрєва і буде великим молодцем", - заявив Коляденко в інтерв'ю "E-motion".

"Я бажаю їй щвидше вийти заміж за Звєрєва по-справжньому! І бути доглянутою, з красивою зачіскою", - додав Діма, зауваживши, що сам не збирається відновлювати стосунки з Білик.

Фото "E-motion", livestory.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів