Подруга Тігіпків на царському курорті підсіла на оленину

12 серпня 2010, 17:27

Олександра Кужель, яка значиться серед подруг першої дружини віце-прем‘єра Тігіпка, нещодавно відпочила у Словенії. Щоправда, нічого ультра нового у цьогорічних канікулах блондинки не було.

"Десять років поспіль відпочиваю у Словенії у чудесному містечку Рогашка Слатіна. Це староавстрійський царський курорт. Там унікальна цілюща вода, яка дуже добре чистить і зміцнює організм", - розповідає "Фактам" Кужель, заступник глави партії "Сильна Україна".

На відпочинок жінка, за її словами, їздила з чоловіком і двома подругами: "Ми ходили в гори, плавали у басейні, приймали процедури. Рогашка Слатіна - дуже мальовниче місце".

"Там відпочиває багато іноземців: ізраїльтяни, італійці, росіяни. Кілька років тому сюди їздили багато московських знаменитостей: Галина Волчек, Ольга Аросєва, Клара Новікова. Я якось навіть познайомилася з Олексієм Баталовим", - пригадала політик.


На відпочинок Кужель взяла чоловіка і подружок

як стверджує Кужель, в різні часи на тому ж курорті побували чимало й українських відомих персоналій:

"За моїми "наводками" у цих місцях відпочивали Леонід Макарович Кравчук і Леонід Данилович Кучма".

Утім цього року Олександра Кужель на курорті знаменитостей не зустріла:

"Не бачила нікого. Росіяни зараз більше їдуть у Карлові Вари - там тусовка краще. А на словенському курорті розважалівки жодної".

Сама ж Кужель, як вона розповіла, періодично ходила в інтернет-кафе, перевіряла свою електронну пошту, дивилася фільми, читала книги. А весь інший час любителька "Українського тижня моди" присвячувала оздоровленню.

Олександра у Словенії оздоровлюється вже 10 років

Не погребувала Олександрі і місцевими делікатесами.

"Там є оленяча ферма. Мені так сподобалися свіжо закопчене оленяче м'ясо і ковбаска, що я навіть додому їх привезла. А ще традиційно щорічно везу із собою екологічно чисті сушені білі гриби", - зізналася вона.

"У Словенії всюди ідеальна чистота, прекрасні дороги, відсутні забори, тому що немає злодійства. Боляче, що ми живемо не так", - водночас зітхнула подружка Тігіпка.

Відпочинок Кужель, як вона запевнила обійшовся у суму близько 2000 євро на людину за два тижні.

"Залишилася дуже задоволена. Країна просто казкова! Населення у ній менше, ніж у Києві, а бюджет держави - більший, ніж всієї України. Люди живуть у достатку, але досить скромно", - запевняє жінка.

Словенський релакс обійшовся Кужель у 2000 євро на людину за два тижні

"Мені потрібно було поміняти на туфлях набійку, і я почала розпитувати, де у них ремонтують взуття. І знаєте, що мені відповіли? У них, виявляється, немає подібної послуги! Люди купують недороге взуття і просто його викидають, коли воно рветься. Ремонт годинників теж можна знайти лише у великих містах", - розповіла Кужель.

Також Олександру вразили ціни на нерухомість: "Двоповерховий будинок з великою земельною ділянкою коштує усього близько ста тисяч євро".

А ще, Олександра Кужель зізналася, що незмінно купує у Словенії словенську косметику і користується нею цілий рік - до наступної поїздки.

Фото "Фактів", "Сегодня", "Думской", "Бліка", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів