Перша дружина Тігіпка та їхня дочка вперше розсекретили обличчя. ВІДЕО

9 серпня 2010, 16:14
Віце-прем‘єр Сергій Тігіпко зізнався, що не спілкується з екс-чоловіком своєї другої дружини, а зі своєю дочкою від першого шлюбу тричі на тиждень говорить у справах.

Як розповів політик "Світському життю" під час Одеського кінофестивалю, зі своєю колишньою дружиною Наталею він спілкується "достатньо часто".

Сенсація: нарешті можна побачити, як виглядає перша дружина Тігіпка - Наталя

"У нас донька, постійно виникають якісь моменти, потрібно обговорювати. У нас є спільний бізнес, тому достатньо нормально. Нормальні такі цивільні відносини", - охарактеризував свої стосунки з колишньою віце-прем‘єр.

Нагадаємо, нині Тігіпко одружений із білявкою-кінолюбителькою Вікторією Лопатецькою. До слова, із колишнім чоловіком коханої, який живе в Одесі, Тігіпко також знайомий.

"Знайомі. Не спілкуємось, але знайомі", - уточнив політик.


Перша і друга дружини Тігіпка зовні чимось схожі - обидві коротко стрижені білявки з гострими рисами обличчя

Також Сергій сказав кілька слів про свою дочку від першого шлюбу Анну. Нагадаємо, нещодавно Аня значилася у списку найбажаніших наречених України. Щоправда, українським кавалерам до цієї панянки дістатися було нелегко - мадемуазель Тігіпко проходила навчання закордоном.

"Анна повернулася і працює разом зі мною. Вона - молодший партнер однієї з компаній", - повідомив віце-прем‘єр.

"Ми з нею два-три рази на тиждень бачимось, обговорюємо справи. Вона зараз практично керуючий партнер, бо у мене часу нема", - додав Сергій Леонідович.

А так виглядає одна з найбажаніших наречених України - Анна Тігіпко
Перша дружина віце-прем'єра з його старшою дочкою

Цікаво, що в Інтернеті можна знайти відео, на якому, якщо вірити авторам посту, перша дружина та дочка Тігіпка протягом трьох хвилин спілкуються на тему фотомистецтва.

Причому з відео можна помітити, що одна з найбажаніших наречених України зовсім не схожна на гламурну розбещену татову доню, швидше на сіру мишку або заучку.

Окрім того Аня чудово володіє англійською.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

От тільки з молодшими дітьми від другого шлюбу старша донька політика, схоже, контакт ще не налагодила. Спілкування між дітьми, як вважає Тігіпко, ще попереду.

"Це попереду. У мене дуже маленькі діти, з ними ще важко і мені спілкуватися", - сказав заступник Миколи Азарова.

Нагадаємо, Вікторія Лопатецька з Сергієм виховують наразі трьох дітей - Тимофія, Леонтія та Асю.

Також Тігіпко зізнався, що для нього ліпше поговорити про економіку, ніж попітніти під світлом софітів на червоному килимі.

Червоні доріжки Тігіпко не любить. І з колишнім чоловіком нинішньої дружини - не спілкується

"І коли ми пройшли (по червоній доріжці Одеського кінофестивалю комедії), я сказав, що це вперше і востаннє, більше не хочу... Мені краще дати ще одне інтерв‘ю на економічні теми, ніж пройтися червоною доріжкою", - запевнив віце-прем‘єр.

ТаблоID

Фото з сайту Одеського кінофестивалю

Відео з "Галереї позитиву"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів