"Піротехнік" Тимошенко попляжився з дамою. ФОТО

17 серпня 2010, 13:39

На кримському березі Чорного моря, як прийнято вважати, депутати відпочивають здебільшого у двох місцях - у Місхорі або ж під Ялтою. Скажімо, бютівця Всеволода Бородіна було помічено на пляжі санаторія "Нижня Ореанда" з дамою...

Зараз в "Ореанді" відпочивають від сили п'ять депутатів, пише "Сегодня".

Зокрема, тут було помічено бютівця Всеволода Бородіна. Того самого, який нібито інструктував НУНсівців Парубія та Гримчака щодо використання шашок у залі Верховної Ради навесні цього року.

Бютівець з "димової завіси" відпочиває під Ялтою

Як пише газета, "піротехнік" Бородін під Ялтою відпочиває у товаристві дами. І хоча поблизу санаторія у депутата Тимошенко є будинок, у заклад він приїжджає просто на пляж.


Як розповідають відпочиваючі санаторію, у цьому тихому місці навіть жарти "з димком" вже з‘явилися:

"Тут я навіть жарт такий у середовищі депутатів чув: мовляв, тут так тихо - хоч би хто шашку кинув".

У цьому ж санаторії пляжився глава фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов.

Регіонал відпочивав із дружиною й онуком - вдень на березі читав газету, сидів з онуком у барі, а ввечері прогулювався по парку санаторію.

Як підтверджують інші мешканці санаторію, цьогоріч депутатів там і правда малувато. Мовляв, минулого тижня з'їхали бютівці Павло Мовчан, Валерій Камчатний і Василь Кравчук, і нунсівець Ярослав Джоджик.

"Піротехнік" Бородін на пляжі відпочивав з дамою, як пишуть у ЗМІ

"Зате у неділю приїхали нардепи Станіслав Аржевітін, Павло Бут. Усього - 6-7 осіб. От торік VIP-ів було більше: відпочивали Раїса Богатирьова з онуками, кума Ющенка Оксана Білозір", - розповів один з відпочиваючих.

Також, як сказав співрозмовник газети, на два дні приїжджав і екс-міністр Нестор Шуфрич. Заступник секретаря Раднацбезу навіть лук, кажуть, з собою прихопив - "казав, тут є де постріляти".

"Потім залишив батьків і виїхав. Тут багато хто так робить: привозять родини, а самі їдуть", - розповідають відпочиваючі.

До слова, на відпочинку депутати один з одним практично не спілкуються. З розваг політикам пропонують волейбол, кіно через день, бібліотеку і спорт.

"А взагалі тут уся культпрограма - радянська. Вранці у їдальню заходить масовик-витівник і повідомляє: "Сьогодні у нас відбудеться гра "Нумо, хлопчики", "Нумо, дівчатка". Збір о 19.30 коло першого корпусу", - розповідає один з відпочиваючих.

Годують депутатів за розкладом - тричі на день. Правда, усі страви у їдальні - дієтичні. На сніданок, кажуть, дають молочні каші, сир. Борщами годують, йогуртами, м'ясом - але тільки вареним, а якщо рибою - то тушкованою.

"Тому багато хто воліє харчуватися у ресторані або обідає просто у барі на березі моря", - діляться "курортники".

Той самий Всеволод Бородін, але одягнений
Як зазначає видання, відпочинок у "Нижній Ореанді" недешевий: для простих смертних - у середньому $2000 за 2 тижні на сім‘ю з трьох осіб.

Депутатам виходить дешевше - десь 1500 доларів. При цьому сам депутат платить 50% вартості путівки, на дитину отримує 20% знижки, а за дружину розраховується по повній програмі.

У Місхорі, у санаторії "Дюльбер" можна відпочити ще дешевше.

"...Торік тут відпочивав головний комуніст Петро Симоненко з молодою дружиною Оксаною Ващенко..," - розповів один з відпочиваючих.

У цей же комплекс входить і санаторій "Морський прибій", де також відпочивають депутати й інші знаменитості. Скажімо, за радянських часів та м жили російський режисер Нікіта Міхалков та актор Микола Караченцев.

Фото "Сегодня" , з "Української правди" та "Голоса України"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів