Гриценко і Кінахи відвели дітей до школи Ющенка і Черновецького

1 вересня 2010, 17:17

Київський ліцей №100 славиться кількістю VIP-учнів. Там навчається онучка екс-президента Ющенка Ярина-Домініка, онуки мера Києва Леоніда Черновецького Аліна та Льоня Супруненки, дочка Віри Брежнєвої Соня і Влади Литовченко Христина, донька Кузьми Скрябіна Марія-Барбара і син футболіста Сергія Реброва Дмитро.

Тут же гризуть науку донька регіонала Анатолія Кінаха Софійка і син депутата НУНС Анатолія Гриценка. Власне саме цих двох татусів ТаблоID і зустрів 1-го вересня у ліцеї "Поділ".

А депутати Ельбрус Тедеєв, Кирило Куликов та Євген Суслов розповіли, як готували своїх дітей до школи, "Публичным людям".

Регіонал Ельбрус Тедеєв намагався зробити зачіску своїй 8-річній дочці Діані.


"Перед школою ми змінили кілька разів зачіску. Це серйозна справа! "Роби, мамо, таку! Ні, ти не вмієш! Давай, тату, іншу! Ні, ти теж не вмієш!" - говорила Діана. У підсумку знову прийшли до мами і витратили на зачіску півгодини", - - розповідає скандальний "рукатий" депутат.

За словами Тадеєва, у школі, куди він відвів свою доньку, було багато людей, серед яких депутати Верховної Ради, політики, фінансисти:

"...І з усіма ж треба привітатися! Дочка постійно кричала мені: "Тату, не відставай!". І відразу усі батьки оберталися, щоб з'ясувати, чия дитина і кому кричить".

Як каже Ельбрус, він нарешті зрозумів, що життя летить. "Коли беру свою дочку за ручку, я оптимістично дивлюся у майбутнє", - додав він.

Регіонал Анатолій Кінах відвів дочку Софійку до школи
Мама Марина Кінах на 1-ше вересня вдяглася "по-модньому", по-брендованому
Разом з іншими батьками дружина Кінаха випила водички за День знань

Водночас нунсівець Кирило Куликов дивується, чого це його сини - 10-річний Артем і 7-річний Микита так рвалися до школи:

"У нас діти навчаються у школі, що у мене викликає подив, тому що сини дуже хочуть до неї ходити! Я згадую свої дитячі емоції - для мене 1-ше вересня не було святом. А для них це подія, і я дуже задоволений!" - зізнався він.

За словами Куликова, він з дітьми дуже серйозно готувався до школи: "Приміряли костюми, пришивали шкільну нашивку, зачісувалися, надягали портфелі. Для них цей процес підготовки був досить зворушливим і активним".

Найцікавішим моментом для Куликова стали квіти. Депутат побачив, що до школи практично ніхто не прийшов із трояндами, "напевно, через їхню сьогоднішню ціну".

"Було цікаво, коли вони у перший раз йшли до школи, а зараз вони там мають друзів, чекають зустрічі з ними. Для них це велика подія і радість, а для мене - подив. Як у школу можна ходити з радістю?!" - дивується нунсівець.

Правда, як зазначив Куликов, його молодший син пізно згадав про літнє домашнє завдання - у машині по дорозі в школу. "Може, навмисно, щоб не робити уроки", - припустив депутат.

Нунсівець Анатолій Гриценко відвів до ліцею, де вчаться онуки Ющенка та Черновецького, сина
У тому ж таки навчальному закладі засвітився нунсівець Павло Жебрівський

Ще один політик, колишній мер міста Сквирка Євген Суслов цього року давав настанови дочці-першокласниці Софії.

"Відчуття неймовірні! Учора тільки народилася, а сьогодні вже йде у перший клас! Ми щасливі, задоволені, поки насолоджуємося цим днем", - зізнався бютівець.

"Приїхали бабусі і дідусі давати поради першокласниці, як поводитися і як жити. Була смішна історія, коли мій батько побажав їй вчитися на п'ятірки, а вона відповіла: "Це буде легко! Тому що треба вчитися на 12!".

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів