Янукович-піонер співав у хорі та малював стінгазети

26 лютого 2010, 09:31

Перша вчителька "новопомазаного" президента Віктора Януковича розповіла, яким худим він був у школі і як був у неї напохваті.

"Він у мене сьогодні цілий день перед очима стоїть. Не такий, як зараз, звісно. А як він був тоді, у 1957-му році, коли я зайшла у перший клас і познайомилася з дітьми", - розповіла в день інавгурації "проФФесора" його перша вчителька Ганна Зогонова.

"Мама" Януковича розповіла, що їх пов'язувало

Судячи зі слів жінки, у дитинстві Янукович був не зовсім такий, як зараз.

"Він худенький був такий, гарненький і дуже врівноважений. А ще мовчазний. У нього це з дитинства - говорить чітко і по справі", - посміхнулася Ганна Дмитрівна.


Ну да, і туфлі зі страуса Віктор Федорович у дитинстві теж ще не носив.

Як пише "Комсомольська правда в Україні", вчительку Януковича з 34-ої школи в Єнакієвому навіть його мамою називали.

"Було діло! Я коли його побачила - це не пояснити. Полюбила як сина. Я знала, що життя у нього важке. Без матері ріс. А не озлобився", - зітхала 85-річна жіночка.

За словами вчительки, Вітя був худий, гарненький та врівноважений

Тож малий Вітя, як з‘ясувалося, у дитинстві був мазунчиком у вчительки. Він, за словами Зогонової, постійно був у неї напохваті:

"Він же мій помічник був в усьому - шкільні свята організувати, плакати намалювати, у хорі співати".

"Я ж, до речі, не лише його вчила, але і його зведену сестру і племінницю... Тому я всю його родину добре знаю", - запевнила жінка.

Відтоді, як Янукович вчився грамоті за партою у Ганни Дмитрівни, минуло вже з 50 років. Та колишній учень, за словами Зогонової, і досі її вітає і пам'ятає.

Вітя у дитинстві був мазунчиком у вчительки

"А коли у нас зустріч випускників була кілька років тому, він навіть насварив мене. Мовляв, чого я з ним викаю. Як можна! І каже мені: "Ганно Дмитрівно! Я завжди ваш піонер!"

Фото "УНІАН", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів