1 вересня для віпів: дуже вагітна Віталіна Ющенко та Льоня-Космос-молодший

2 вересня 2009, 14:27

У вівторок в елітному київському ліцеї №100 спостерігалася справжня навала фотографів. Адже саме в цьому навчальному закладі на Подолі гризуть граніт науки нащадки політичної та шоу-бізнесової еліти.

Так, серед учнів модного ліцею значаться онука президента Віктора Ющенка Ярина-Домініка, онуки мера Леоніда Черновецького Аліна та Льоня, донька "регіонала" Анатолія Кінаха Софія, син футболіста Сергія Реброва Дмитро, донька Віри Брежнєвої Соня, донька Влади Литовченко Христина та донька Кузьми Скрябіна Марія-Барбара.

Зірками цього дня стали помітно округла Віталіна Ющенко та маленький Льоня Супруненко - онук космічного київського мера.

Лінійка з нагоди першого вересня для віп-дітей була запланована не на 8:30, як в інших школах, а на 11. Певно, щоб малюкам та їхнім батькам не довелося рано вставати.


Литовченко привела своє чадо у віп-школу

Чи не найпершою на подвір'ї ліцею на сріблястому "Бентлі" з'явилася Влада Литовченко. А її донька - 9-річна Христина - у супроводі гувернантки та охоронця під'їхала на "Мерседесі".

Молодша донька Литовченко в перший же день взялась хизуватися обновками: прикрасою для волосся від дизайнера Сергія Єрмакова та новенькими iPhone.

"У мене вже три мобілки, одна біла і дві чорні", - задоволено розповіла журналістам Христина, демонструючи свої iPhone.

Донька Литовченко ходить до школи з трьома "АйФонами"-білим і двома чорними

Однак "зірковий час" доньки Литовченка скінчився, щойно на горизонті з'явилася донька Черновецького Христина.

29-річна брюнетка була вдягнена у чорну скромну сукню, чорні колготки та чоботи. На зап'ястку у доньки "космічного мера" був шикарний годинник, а в руках сумочка від Hermes.

Христина Черновецька привела у перший клас Льоню-Космоса-2

Ось у такому вигляді Христина Черновецька привела свою 9-річну Аліну та 6-річного Льоню у школу. Останній цього року став учнем 1-А класу й отримав почесну можливість задзвонити у перший дзвоник.

Онук Черновецького напружено думає "о судьбах родины"?

Маленький Льоня виявися найнижчим у класі, однак навряд чи його це турбує. Взагалі хлопцю швидко набридла посилена увага до себе - він постійно хмурив брови й виглядав маму.

А коли закінчилася святкова лінійка, Льоня швиденько побіг до класу й вмостився на другу парту.

Онучка Черновецького теж ходить до віп-школи

Ще однією віп-персоною стала Віталіна Ющенко. Адже 29-річна донька президента вперше вийшла на люди у "цікавому положенні".

Вагітна...
...дуже вагітна...
...Віталіна Ющенко

Якщо раніше про вагітність Віталіни ходили лише чутки, то тепер це підтверджений факт. І хоча президентська донька намагалася сховати свій доволі великий живіт, сумнівів у вагітності не залишилося. Віталіна вже на сьомому місяці вагітності.

Щоправда, майбутня матуся пробула в ліцеї лише 10-15 хвилин - просто привела доньку Ярину-Домініку й швиденько сховалася в авто.

Вагітна Віталіна на лінійці ледь не знепритомніла?

Було видно, що Віталіна стомилася від шкільного галасу та уваги папарацці. Тож, опинившись в машині, донька Ющенка зробила собі легкий масаж скронь і поїхала у невідомому напрямку.

За матеіралами "Бліка", "Сегодня", "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів