Кароль захопилася каббалою, а Кондратюк корупцією у футболі

28 вересня 2010, 17:36
Душі відомих публічних людей - темний ліс. Особливо якщо співставити зовнішній образ селебрітіз із тим, що він або вона читають на дозвіллі.

Скажімо, епатажному телеведучому Дмитру Коляденку, як з‘ясувалося, була більше до смаку класика.

"Зараз, в основному, я читаю сценарії. Свого часу багато читав Шекспіра, Булгакова, Чехова. З останнього - Едіт Піаф "Записки сестри". Дуже драматична книга, я люблю такі", - зізнався хореограф у коментарях "Бліку".

За словами Діми, в його батьків була велика бібліотека, тому він завжди багато читав.

Коляденко проміняв Шекспіра на сценарії

"А зараз більше віддаю перевагу електронним книжкам - дуже зручно! Вони маленькі, компактні, легкі, і в них можна закачати одразу кілька творів", - додав Коляденко.


Якщо зважити на те, яку книгу останньою прочитала співачка Тіна Кароль, закрадаються дивні підозри...

"Остання книга, яку я прочитала - "Таємниці Каббали", - зізналася артистка.

Щоправда, такий літературний вибір Тіна пояснила аж ніяк не змінами у релігійних і світоглядних віруваннях:

"Причому читала її не свідомо. Я сиділа і чекала на людину, з якою була запланована зустріч, і випадково побачила коло себе цю книгу. Відкрила навмання якусь сторінку і прочитала кілька абзаців. От саме таке чтиво було у мене останнім часом".

Кароль переметнулася до Ештона Катчера й Мадонни?

Літературні смаки колеги Кароль по сцені, Ані Лорак також виглядають неочікувано.

"Я обожнюю читати філософські книги. Роблю це за будь-яких обставин: у літаках, потягах, готелях", - заявила Кароліна.

"Останнім часом я прочитала Пауло Коельо з його книгою "Переможець залишається сам", Бернарда Вербера і його науково-фантастичний роман "Імперія ангелів", а також цікаву книгу, що познайомила мене з езотеричною системою знань, вчителя Кут Хумі "Закони душі, або Кармічні коди", - почала активно перераховувати книголюбка (як виявилося) Лорак.

Дивишся в очі Лорак і віриш: вона обожнює філософію й езотерику. Причому вже два роки поспіль...

Що цікаво, інформація про те, що Кароліна обожнює Коельо, читала "Імперію ангелів" і почала штудіювати Кут Хумі, гуляє в інтернеті ще з 2008-го року.

Співачка вважає, що цікава книга - це чудовий подарунок друзям. Втім, як запевнила Ані, вона ніколи не передаровує книги - усі свої залишає собі, тому вдома має величезну бібліотеку.

А от консерватор за натурою телеведучий Ігор Кондратюк впевнений, що тепер мало існує книг, які можуть на нього дуже вплинути і тим більше змінити погляди.

"Дуже люблю роботи Хокінга. А ще нещодавно прочитав кілька детективів, які мені справді сподобалися. Один з них називається "Сніговик" автора Ю Несбе", - зізнався Кондратюк.

Кондратюк читає розумні й каверзні книги

"Також прочитав цікаву і захоплюючу роботу Олексія Матвєєва про корупцію в російському футболі. Дивлячись на сучасний український футбол, відразу з'явилося бажання прочитати цей літературний твір", - ніби мимоволі додав шоумен.

Книжки Кондратюк в основному купує. З інтернету Ігор може почитати хіба що щось нейтральне. А загалом, продюсер вірить, що читати треба саме з книг, тоді можна відчути весь сенс роботи автора.

У той же час телеведуча Ольга Фреймут літературу використовує як один із засобів виховання власної дитини. Так сталося, скажімо, з Лордом Честерфілдом.

"Одного разу прочитала книгу, яка на мене дуже сильно вплинула і допомогла. Це робота Лорда Честерфілда "Листи до сина". Раджу цю книгу усім своїм знайомим і друзям. У ній розповідається про те, як батько вчив гарним манерам і правилам етикету свого 5-літнього сина", - пояснює Оля.

Фреймут книгами вчить дочку манерам

"Особисто я не з багатої сім‘ї, тому мені було важливо прочитати цю роботу, щоб навчитися знаходити спільну мову з різними людьми, здолати страх. Крім того, я часто перечитую цю книжку своїй дочці Златі. Кажу їй, що вишукані манери доведуть її туди, куди треба", - додала Фреймут.

Водночас силач Василь Вірастюк прямо зізнався, що не дуже часто читає книги. Втім, як відзначив спортсмен, він любить погортати журнали з мото- й автоспорту, а також регулярно читає газети і казки -дітям.

А сильне враження на Вірастюка справила книга Островського "Як загартовувалася сталь", яку Вася прочитав ще в дитинстві.

Вірастюк, щоб "не палити контору", одразу зізнався: читає нечасто

Фото прес-служби Тіни Кароль, "Комсомольської правди в Україні", diko.ucoz.ru, "Дусі", "My Rаdio", "Твой тренер"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів