Шуфрич-молодший тусить під наглядом матусі

11 жовтня 2010, 16:19

Молодший син колишнього міністра-надзвичайника Нестора Шуфрича непомітно виріс. Причому у доросле життя 16-річний Нестор-молодший вступає достатньо активно. За останні кілька тижнів син Нестора Івановича засвітився щонайменше на чотирьох вечірках. Щоправда, він майже всюди тусив з... мамою.

Сашко та Нестор Шуфричі. В чому сила, брате?

Як розповіла "Бліку" екс-дружина депутата від Партії регіонів Нестора Шуфрича Наталя Ворона, її син Нестор нещодаво повернувся зі швейцарського "заслання".

"Нестор повернувся зі Швейцарії. Я категорично проти того, щоб він там навчався", - заявила колишня кохана Шуфрича газеті.


"Мій єдиний син повинен рости з батьками. Тому він зараз тут ходить у 10-й клас, після школи планує вступати на економічний факультет. Він дуже талановитий хлопчик, пише музику, вірші, картини. У нас з ним багато спільних захоплень", - розповіла Ворона про своє чадо.

Певно, до одного з таких спільних захоплень можна віднести і любов Наталі й Нестора-другого до усіляких заходів.

"До нічних клубів син сам не ходить, лише під моїм наглядом. І Нестор Іванович, природно, контролює і стежить! Ми з сином відвідуємо презентації, виставки, ходимо у кіно. До речі, востаннє до нас приєднався Ярослав, син Оксани Білозір", - наголосила Ворона.

Колишня дружина Шуфрича вводить його сина у світське життя

Так, минулого четверга Шуфрич-молодший побував із мамою на прем'єрі фільму "Їсти, молитися, кохати" в одному з кінотеатрів столиці.

А от минулої суботи, як пише видання, Нестор допізна розважався у концерт-холі на Петрівці.

Там хлопака розслаблявся у товаристві мами-екс-моделі, продюсера Юрія Фальоси та його нової підопічної - співачки Маші Шаповалової - Гойї.

Нестор-молодший підріс і стане грозою столичних тусовок?

Причому на животі у Нестора теліпався масивний блискучий хрест на довгому ланцюжку, а на руках було кілька яскравих браслетів та недешевий годинник. Взагалі, з пухкенького хлопчика в окулярах син Шуфрича перетворився на рослого підлітка.

Того вечора Ворона з сином слухала репера Ларсона, який презентував свій новий альбом. До слова, маленький Шуфрич захоплюється подібною музикою і з 13 років нібито сам пише пісні.

Нестор Шуфрич-молодший любить дорогі цяцьки і реп

А ще раніше, 18-го вересня Наталя Ворона з сином нібито відвідала концерт Жанни Фріске у нічному клубі, де тоді "зависала" Ліза Ющенко.

Там на очах у мами Шуфрич-молодший без зайвої скромності обіймав високу довгоногу дівчину модельної зовнішності.

Шуфрич вже доріс до дівчат

Між іншим, за словами джерел "Бліка" у великому столичному розважальному центрі, Нестор Несторович іноді навіть бере участь в організації вечірок у спорт-барі разом зі своїм старшим братом Сашком і друзями.

Нагадаємо, у Нестора Івановича Шуфрича двоє синів. Старший син Одександр з‘явився на світ у шлюбі політика із дочкою секретаря Закарпатського обкому партії Іриною. Молодшого сина Нестора Шуфричу народила колишня міс Наталя Ворона.

Востаннє ж про меншого сина Шуфрича преса активно писала у червні 2009-го року. Тоді ходили чутки, мовляв, Нестор-молодший отруївся алкоголем під час гулянки з друзями.

Фото "Бліка", фото з інтернет-сторінок "Декаданса", "Арени" та "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів