Шуфрич женився на Вороні, а вона проміняла його на кар'єру

7 березня 2007, 14:17

Дружинами політиків часто стають жінки незаурядні. От і Нестор Шуфрич знайшов свою дружину саме у нетрях модельного бізнесу, який, як і політика, частенько схожий на темний ліс.

Щоправда прямо з подіуму "Міс Ужгород" Нестор Іванович відхопив собі другу дружину. Нею стала Наталка Ворона, Міс Ужгород-91, а потому і Віце-міс Україна.

У далекому 91-му році нинішній міністр з надзвичайних ситуацій, а тоді зухвалий ужгородський бізнесмен Нестор Шуфрич зазирнув на конкурс краси, аби подивитися на одну дівчину, а одружився зовсім на іншій.


Друга дружина Шуфрича - Ворона Наталія

"Він був розлучений і зустрічався з дівчиною, дружив із нею, тому й прийшов з нею на конкурс краси. Відповідно, побачив мене. Згодом він розповідав, що тоді одразу для себе вирішив: "Саме ця дівчина стане моєю дружиною", - поділилася Ворона в інтерв'ю "Чорним по білому" у вівторок на "1+1".

Ворона була моделлю, а Шуфрич бізнесменом на сталевому коні

"Післе конкурсу "Міс Ужгород" минуло буквально два-три дні, і ми от так ось познайомились. Це теж свого роду величезне досягнення для мене", - розповіла екс-дружина Шуфрича.

Однак принци і принцеси щасливо живуть до скону лише у казках. Шлюб експресивного епатажного міністра і ужгородської красуні тривав всього лише кілька років.

Від шлюбу з Вороною у Нестора - син

"Дві дуже сильні особистості, які, в принципі, так і не зжилися. На жаль, тому що є дитина. Тому цей факт для мене, скажімо, неприємний. Але інцидент мав місце, і думаю, що коментувати це немає сенсу", - зазначила Наталія.

Справа в тому, що Ворона прагнула зробити кар’єру у той час, як Шуфричу кортіло родинного затишку і тепла. Спершу Нестор просто ревнував, а згодом ревнощі трансформувалися у стусани.

Нестор Іванович на спортивному дозвіллі зі своїми дітьми від двох шлюбів

Однак, не дивлячись на такий невеселий для їхнього шлюбу фінал, екс-дружина Шуфрича на свого колишнього чоловіка зла не тримає.

"Не було б Нестора Івановича, невідомо. як би склалося моє життя. Тобто я дуже тішуся з того, що рано вийшла заміж, що було те перше кохання, що народилася дитинка – це найголовніше. Це найважливіше моє досягнення після конкурсу", - переконана вона.

Нестор Іванович споглядає красу морських просторів

Після розриву з політиком Ворона була не раз підмічена пресою у парі з футболістом Кахою Каладзе, роман з яким тривав п'ять років. А сьогодні екс-дружина Нестора Шуфрича є співзасновницею чоловічого журналу і частенько навідується на всілякі модні тусовки.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів