Павленко став африканцем через прийомну сім'ю

21 жовтня 2010, 17:14
Екс-міністр молоді та спорту Юрій Павленко приміряв на себе "шкуру" африканця.

На те, щоб втратити власне обличчя Павленко пішов під час зйомок телепроекту "Без мандата", в якому вже взяли участь політики Лілія Григорович, Олександра Кужель, Євген Суслов, скандальний Олег Ляшко, тощо.

За умовами програми, Павленку довелося провести кілька днів без усіх своїх привілеїв, телефону, грошей і мандата.

Екс-міністру випало провести ці дні в інтернаціональній сім‘ї, де дружина - громадянка України, а батько сімейства Лоран родом з Руанди.

Павленко випало пожити по-інтернаціональному

У сім‘ї вже двоє дітей, чоловік вже 22 роки живе в Україні, але ніяк не може отримати українське громадянство. Цим питанням і перейнявся екс-міністр.


А оскільки Юрія на вулиці усі впізнавали, він вирішив змінити колір шкіри - щоб "влізти в шкіру батька родини, щоб відчути його життя на собі".

Екс-міністр втратив власне обличчя

"...Довелося ліквідувати мій головний мандат - обличчя", - сказав Павленко. Гримували Юрія у театрі.

"Руки не фарбували і перуку не одягали, тому надягав кепку і рукавиці. Але коли починав говорити - відразу ж впізнавали", - розповідає Павленко.

"Цікаво було в такому незвичному для мене вигляді відчути ставлення до себе з боку інших людей. Я, якщо чесно, думав, що буде гірше. Нормально! Цим ми торкнулися і проблеми "Чи є в Україні расизм?" - у принципі, може десь і є, але не на агресивному рівні. Спокійне ставлення, ніякої агресії", - запевняє Павленко, який провів "у шкурі" африканця всього лише короткі кілька години.

Павленко расизму не відчув...

Фото прес-служби "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів