Ляшку надзюрили на штани, або У ліжку з Ляшком. ВІДЕО

Середа, 3 листопада 2010, 15:36
Депутат Олег Ляшко, чиє ім‘я після секс-скандалу в Раді досі на слуху, взяв участь у політичному телепроекті. Колишньому члену фракції БЮТ довелося пожити в обгорілій хаті із купою дітлахів і без жодних депутатських повноважень.

На зйомках програми "Без мандата" Ляшка відрядили до "прийомної" родини з Чернігівщини. Причому перебування у нових умовах для чистюлі Ляшка стали непростим випробуванням.

По-перше, будинок, в якому живуть "господарі" Ляшка цього року пережив пожежу. А Олег Валерійович - пошановувач чистоти, можна сказати - педант.

"Я не потискаю руку людям при зустрічі", - каже сам фігурант гучного гей-скандалу.

Та й до побутових проблем у прийомній сім‘ї Ляшка додалися ще четверо дітей, двійко з яких - прийомні. Це діти сестри-алкоголічки, яких, аби не віддавати до сиротинця, родина забрала до себе. Нагадаємо, Ляшко також виріс без батьків.

Тож інколи на ліжку Олег Валерійович опинявся в оточенні дітей. Причому, судячи з відео, один із них на депутата навіть надзюрив.

Мало того, як повідомляє прес-служба "1+1", під час зйомок програми з‘ясувався донині невідомий факт із життя нардепа: у Ляшка є дочка.

Також Ляшко дозволив знімати у себе вдома і зізнався, що квартира у центрі Києва - не єдине його житло.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео прес-служби "1+1"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Лаунж

Григорович розпустила коси, а Пилипишин оголився і пустив кров

Нунсівка Ліля Григорович поділилася секретом своєї зачіски "равлик" і порушила правила дорожнього руху, а глава адміністрації Шевченківського району Києва Віктор Пилипишин роздягся перед камерою і відрубав собі шматок пальця.
Останні матеріали
Більше матеріалів