Ляшку надзюрили на штани, або У ліжку з Ляшком. ВІДЕО

3 листопада 2010, 15:36
Депутат Олег Ляшко, чиє ім‘я після секс-скандалу в Раді досі на слуху, взяв участь у політичному телепроекті. Колишньому члену фракції БЮТ довелося пожити в обгорілій хаті із купою дітлахів і без жодних депутатських повноважень.

На зйомках програми "Без мандата" Ляшка відрядили до "прийомної" родини з Чернігівщини. Причому перебування у нових умовах для чистюлі Ляшка стали непростим випробуванням.

По-перше, будинок, в якому живуть "господарі" Ляшка цього року пережив пожежу. А Олег Валерійович - пошановувач чистоти, можна сказати - педант.

"Я не потискаю руку людям при зустрічі", - каже сам фігурант гучного гей-скандалу.

Та й до побутових проблем у прийомній сім‘ї Ляшка додалися ще четверо дітей, двійко з яких - прийомні. Це діти сестри-алкоголічки, яких, аби не віддавати до сиротинця, родина забрала до себе. Нагадаємо, Ляшко також виріс без батьків.


Тож інколи на ліжку Олег Валерійович опинявся в оточенні дітей. Причому, судячи з відео, один із них на депутата навіть надзюрив.

Мало того, як повідомляє прес-служба "1+1", під час зйомок програми з‘ясувався донині невідомий факт із життя нардепа: у Ляшка є дочка.

Також Ляшко дозволив знімати у себе вдома і зізнався, що квартира у центрі Києва - не єдине його житло.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео прес-служби "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів