Коляденко навчив сина-ловеласа кохатися

16 листопада 2010, 14:07

Хореограф і телеведучий Дмитро Коляденко нарешті відчув, що таке бути батьком. Екс-бойфренд Ірини Білик та екс-чоловік хореографа Олени Коляденко залишився сам на сам з дорослим сином.

Оскільки Олена Коляденко на тривалий період полетіла до Нью-Йорка, вона залишила сина Філіпа на його біологічного батька - Дмитра Коляденка, пише "Блік". Втім, у свої 17 хлопець, як вважає його татусь, вже особливої турботи й не потребує.

Олена Коляденко залишила сина на екс-чоловіка

"Та що ним займатися - йому 17 років! У нього своє особисте життя, навіть дівчина є! Тож тато, мама і бабуся вже не сильно й потрібні", - коментує Коляденко.

Цього року син Коляденків став студентом.


"Він поступив в університет імені Шевченка на факультет телевізійної журналістики. Раніше він займався у школі ФК "Арсенал", і я його бачив футболістом. Потім він кинув футбол", - розповідає зірковий татусь.

Втім, чому син облишив своє спортивне хобі, Коляденко не в курсі:

"Я не знаю. Сам запитував, і він відповів, мовляв, дівчата, любов... Зараз йому дуже подобається журналістика. Він мені постійно повторює: журналістика - це четверта влада!"

Син Коляденка незабаром власноруч "закладе" батька в газетах й інтернеті?

До слова, у Дмитра, судячи з його розповідей, росте справжній серцеїд.

"Я не встигаю за ним! У сина чудовий смак і гарні дівчата, але він їх чомусь часто змінює, сам не розуміючи чому. Я його питаю: "Філя, чому ти так їх часто змінюєш?!" А він мені: "Не знаю! Набридають!" - розповідає телеведучий.

Втім, про всяк Коляденко вже провів із сином відповідну повчальну розмову.

Син Коляденка часто змінює дівчат

"Я навіть навчив його кохатися", - підтверджує Коляденко.

"Розповів Філіпу, що таке презерватив, які зараз складні часи, що усі хворі. Я провів з ним цього літа таку собі татову дорослу бесіду. Він сидів червоний, а потім каже: "Тату, я все знаю і без тебе!" - резюмує Коляденко.

"Я навіть навчив його кохатися"

Нагадаємо, подружжя Олени та Дмитра Коляденків перебувало у шлюбі 9 років. Після розлучення спільний син пари Філіп залишився жити з мамою. Дмитро сина бачив нечасто і, як зазначається, не через заборони матері, а через купу роботи.

Фото з "Бліка", "Дусі" та "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів