Коляденко не займається сексом з жінками вже чотири роки

9 грудня 2009, 14:35

Після скандального розриву зі співачкою Іриною Білик хореограф Дмитро Коляденко свої оберти не зменшив. Танцюрист із саквояжем так само епатує і дає привід почесати коли потилицю, а коли язиками.

Наразі любитель порно, Коляденко заявив, що вже майже чотири роки не займається сексом. Принаймні з жінками.

"Так, я не займаюся сексом вже роки чотири", - заявив хореограф "Бліку".

Щоправда, на уточнююче питання, із ким саме не кохається Коляденко, - з чоловіками чи з жінками, він відповів:


"Провокуєте? З жінками, звісно!"

Діма роками не має сексу з жінками

"Я зараз веду чернечий спосіб життя. Я кайфую від того, що я без партнерки і другої половинки. Виходить, так треба! Або не щастить", - припустив епатажний 37-річний телеведучий.

Тож, за словами Дмитра, дівчини у нього немає, а закохуватися в абикого він так само не хоче.

"Моє серце холодне, я не можу закохатися, мені не щастить з жінками. Жінки мені роблять боляче. Я не хочу, щоб ще якась жінка мені зробила боляче", - побідкався він.

Як раніше писав ТаблоID, Коляденко нині знову має певні плани на свою колишню коханку Ірину Білик. Хоча, як визнає Діма, останнім часом артисти майже не спілкувалися - зокрема через скандальне розлучення - з ревнощами, дурницями та звинуваченнями.

Коляденко-"чернець" тепер кайфує

"Я намагаюся помиритися з людиною. Навіщо знаходитися у стані війни протягом декількох років?! Мені вже треба повертати її в сім‘ю", - заявив Коляденко, не уточнивши у яку саму сім‘ю.

До речі, нещодавно шоумен подарував Білик відріз тканини - для новорічної сукні.

"Минув час, і я подумав: все-таки ми кохали одне одного, треба зробити їй приємне", - пояснив свій крок Дмитро.

"Ми не зустрічаємося, ми не зідзвонюємося, я просто взяв і передав їй подарунок через знайомих. У житті я завжди роблю те, що хочу, а якщо не зроблю, то можу потім пошкодувати. Мене гріє думка, що у новорічну ніч Іра буде у сукні з тканини, яку подарував я", - зізнався він.

Як запевнив Коляденко, йому від Білик передали "велике спасибі".

Хореограф знову мутить воду в сторону Ірини Білик?

"Природно, що мені приємно! І слава Богу!.. Зрозуміло, що кожній жінці приємно одержати подарунок, та ще й від колишнього чоловіка. Я себе тішу тим, що взяла - виходить, все добре", - поділився телеведучий.

Взагалі Коляденко тепер такий, що хоч на рану масти. Навіть нинішнього молодого чоловіка Іри Білик Дмитра Дікусара, схоже, нормально сприймає.

"Я за любов і за щастя! Якщо вони кохають одне одного - щастя їм і здоров'я. Руйнувати шлюб не збираюся, це однозначно", - запевнив він.

Правда, із сином своєї колишньої, 8-річним Глібом Оверчуком, Коляденко не спілкується.

"Мені складно. Коли є нова сім‘я, то краще туди не сунутися", - пояснив він цей факт.

Діма схвалює кохання Білик і Дікусара. Якщо воно є

Одним словом, Коляденко знову мутить воду, але конкретних планів щодо Ірини Білик не оприлюднює. Каже лишень: "Шляхи Господні - не сповідні".

Між іншим, як пише "E-motion", Білик Коляденку навіть у снах ввижається.

"Спершу в мої сновидіння приходила Іра Білик, а потім мені почали снитися риби", - зізнався хореограф.

"Якось мені наснилося, що я розмовляю з палтусом. Уві сні він запитав мене: "Коляденко, хочеш стати королем срібного палтуса?", я відповів: "Так". А він мені: "Будь ним", - посміхаючись, розповів Дмитро.

Коляденко сниться Білик і риби

До речі, як зауважує видання, "Сонник Міллера" стверджує, що колишня дружина сниться до сімейних неприємностей і незавершених справ.

А згідно з "Сонником Фрейда", якщо уві сні ви ловили рибу і залишилися без улову, то це свідчить про те, що у реальному житті ви підсвідомо боїтеся пережити фіаско у ліжку. Можливо, в основі цих страхів лежить невдалий перший сексуальний досвід.

А ще, кажуть, риба сниться до вагітності. Та навряд чи Коляденко аж так шокуватиме публіку.

Фото "Бліка", "Catapult Music" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів