Шевченко "розкрутить" Крістен Пазік на дочку?

25 листопада 2010, 14:03

Капітан київського "Динамо" та національної збірної з футболу Андрій Шевченко не проти стати батьком трьох дітей. Після двох синів Шева мріє про дочку.

Таємне бажання відомого футболіста – обзавестися дочкою. Поповнення у сімействі Шевченка не за горами, пише сайт "В городе Киев" з посиланням на журнал "Динамо".

"Сини сестричку просять", - посміхається Шевченко в інтерв‘ю виданню.

Андрій Шевченко з дружиною Крістен Пазік (ліворуч) і сестрою Оленою (по центру)

Нагадаємо, в Андрія і його дружини моделі Крістен Пазік підростають двійко синів: 5-річний Джордан і 3-річний Крістіан.


Шевченко зізнається, що, як і всі батьки, скромно вважає своїх дітей найрозумнішими, найрозвиненішими та й взагалі геніальними:

"Зараз важко ще сказати, до чого вони виявляють інтерес. Хлопчики дуже різні й дуже цікаві. Іноді вони обіймаються, а вже за хвилину щось не поділять. Буває, один плаче, інший запевняє, що не чіпав брата", - розповідає Андрій.

Джордан і Крістіан Шевченки просять у тата сестричку

"Для них такі взаємини - як гра. Вважаю, це абсолютно нормальне явище в дитячому віці, особливо, коли йдеться про двох хлопчиків. Головне, що між ними є дружба й любов", - додає він.

Як запевняє футболіст, сім‘я для нього - святе.

"Час, який я зараз маю присвячувати своїм дітям, я витрачаю на футбольну кар'єру. Сини впізнають мене на екрані й знають, що я футболіст. Напевно, моя популярність не повинна мати для них значення. Найголовніше - який я для них батько й кого вони у мені бачать", - ділиться Шева.

Сини Шеви, на думку їхнього батька, маленькі геніальні розбишаки

Андрій до виховання синів підходить серйозно, але ні до чого малят не примушує:

"Я ніколи не буду змушувати їх чимось займатися. Своє місце у житті сини будуть визначати самі. Завдання батьків - роздивитися талант, дати необхідну інформацію, можливість вибору та за необхідності спрямувати у потрібне русло", - каже спортсмен.

А якщо синам буде цікавий футбол, Шева обіцяє присвятити себе тому, щоб вони навчилися у ньому всьому найкращому.

Фото прес-служби програми "Ближче до народу", а також фото з "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів