Друг Ющенків став "замовником вбивства"

1 грудня 2010, 13:27

Внучатий племінник колишнього президента Грузії Георгій Шеварнадзе "замовив убивство" жінки українського співака. Друг Андрія та Віталіни Ющенків знявся у новому кліпі Васі Бондарчука і розповів, що без зброї надвір не виходить.

Молодий Шеварнадзе відомий в українській тусовці завдяки своєму прізвищу і зв'язками з родиною екс-президента Віктора Ющенка. Окрім того, важко не помітити, що Георгій любить зазирнути на "світські сходки" і засвітитися на тій чи іншій вечірці.

Окрім того, Гію виділяє його пристрасть до зброї. Молодий Шеварнадзе - затятий фанат всіляких пістолетів і кулеметів. Вдома у чолов‘яги є цілий арсенал зброї, а "у кишені" - дозвіл на її носіння.

"Але ношу з собою не завжди - зважаючи на те, куди збираюся. Хоча надвір намагаюся не виходити без зброї - беру пістолет", - розповів Шеварнадзе "Бліку".


Такого роду "залізяччям" Георгій захоплюється, як він каже, "не те слово".

Друг Андрія та Віталіни Ющенків надвір часто виносить зброю

"Я перебуваю в "Українській асоціації власників зброї". Плюс, ми всі разом, з асоціацією, лобіюємо закон про носіння зброї, щоб усім громадянам України дозволили носити з собою пістолет", - наголосив він.

Усе своє вогнепальне багатство Шеварнадзе зберігає вдома. "Вдома, звісно", - підтвердив він. Нагадаємо, у друга Ющенків наразі підростає двоє малих дітей - дочка і син.

Скільки ж всього гвинтівок і пістолетів в арсеналі Гії, він і порахувати толком не може:

"Так одразу й не порахувати. Десь близько двадцяти одиниць! Але це не межа, я ще планую купувати і купувати".

Шеварнадзе закупиться зброєю

Як колись розповідав Шеварнадзе в одному з телеінтерв‘ю, зброю він полюбляє з дитинства, але на полюванні ніколи не був - шкода тварин вбивати.

"Я не п'ю, не палю, але стрес треба ж якось знімати. От на полігоні побігав, пострибав, постріляв", - пояснював він.

А у понеділок ввечері Шеварнадзе відвідав презентацію кліпа співака Василя Бондарчука.

Як з‘ясувалося, Георгій брав безпосередню участь у створенні нового відео.

Племінник екс-президента Грузії (праворуч) знявся у кліпі Васі Бондарчука (ліворуч)

Племінник екс-президента Грузії зіграв роль замовника вбивства. "Замовив" Шеварнадзе жінку, яку зіграла дружина Бондарчука, Катя.

"Зброя, з якою знявся у кліпі Вася - моя особиста. Вона бойова! Це снайперська гвинтівка Walther", - повідомив 32-річний чоловік.

До речі, перший свій приз зі стрільби Георгій взяв у 1988-му році.

Шеварнадзе для кліпу пожертвував своєю снайперською гвинтівкою

Фото "E-motion" та фото "SiteUA.org"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів