Кучма напросився заспівати дуетом з Малініним. ВІДЕО

13 грудня 2010, 12:11

Українського екс-президента Леоніда Кучму, слідом за російським прем'єр-міністром Володимиром Путіним, потягнуло поспівати зі сцени.

Днями до столиці з концертом завітав співак Олександр Малінін. За те, щоб послухати 52-річного артиста, глядачі виклали від 120 до 950 гривень за квиток.

До Києва приїхав Малінін

Серед палких шанувальників Малініна виявися й Леонід Кучма. Зазвичай на концертах улюбленця екс-президент скромно сидить у дорогому партері. Але цього разу після антракту він вийшов на сцену, пише "Сегодня".

Спершу Кучма вручив Олександру Малініну величезний букет червоних троянд.


Кучма прийшов поспівати на концерті російського співака
З екс-президентом на Малініна прийшла й дружина Людмила

"Це квіти моєї дружини для Сашка", - поспішив пояснити політик, який рік тому дарував схожий букет іншому артистові - Олександру Розенбауму.

Віддавши Малініну квіти, Кучма не пішов зі сцени, а напросився заспівати а капела. У результаті, новостворений дует екс-президента і Малініна виконав "Пісню про рушник".

Кучмі не сиділося у залі
Тож він вийшов подарувати букет і заспівати

"Ви знаєте, дорогі друзі, я б, напевно, ніколи не вийшов на цю сцену, якби Олександр не був народним артистом України", - заявив Леонід Данилович.

"Ви знаєте, дуже багато є гарних російських співаків, але те, як Малінін виконує українські пісні... Такої чистої української мови, якою він їх співає, немає й у багатьох українських співаків! Тому, Сашко, спасибі тобі за те, що ти от такий є!", - додав він.

Кучма та Малінін заспівали дуетом:

Сам же Малінін, який виступав у тому ж мундирі, що й рік тому, розповів, як "вкрав" пісню Філіпа Кіркорова.

За словами артиста, якось за тарілкою борщу він вмовив поета Юрія Рибчинського віддати йому пісню, яка спершу призначалася Філіпові.

Рибчинський, який також вийшов на сцену, розказав байку про те, як перекупниця з Бессарабки пообіцяла йому "Волгу" за те, що він привезе Олександра на весілля її сина.

Нагадаємо, Леоніда Кучму не вперше тягне заспівати зі сцени. Кілька років тому політик виконував пісню на ювілеї Баскова.

Фото "Сегодня" та newsru.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів