Луценко любить пускати в хід праску і розігрувати Тимошенко мерцями. ВІДЕО

14 грудня 2010, 16:51

У вівторок 14 грудня колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко святкує день народження.

За словами екс-міністра чи не першим зі святом його привітав листівкою мер Києва Леонід Черновецький. Нагадаємо, свого часу розбишака Луценко зарядив Черновецькому ляпаса. Втім, до справи з Кіркоровим політик, як він жартома наголосив, точно не причетний.

На 46 років "Юра-Термінатор" себе не відчуває.

"Відчуваю молодшим по одній простій причині, маю меншого сина. У нас різниця між синами 10 років. Мені Ірина колись, коли ми довго жили у моїх батьків, казала: "Я в неволі не розмножаюсь". І тому така велика була відстань між першим і другим сином", - пояснив Луценко в ефірі "Сніданку 1+1".


"І син Віталій Юрійович ходить лише в 4-ий клас. Тому, звичайно, я ще почуваюся молодим татом, а відтак молодим чоловіком", - резюмував Юрій Віталійович.

Луценко все молодиться

Окрім того, Луценко запевнив, що вдома він намагається лишатися нормальною людиною:

"От ви всі кажете: Термінатор, епатаж... А я насправді вдома залишаюся нормальною людиною, стараюся бути. Дуже люблю прасувати - це завжди тільки мій обов‘язок, мити посуд - це тільки мій обов‘язок, прибирання по хаті - це моє".

"І крім того, вечірня казка - це завжди було моє. Причому були часи, коли українських книжок не було, і я автоматично старався перекладати з російської на українську, щоб діти звикали до рідної мови. А мама читала російською. В результаті вони (сини) двомовно говорили", - розповідає Луценко.

А потім, як каже Луценко, видавець Іван Малкович випустив унікально підібрані за змістом і унікально оформлені збірки дитячих українських віршів. За словами екс-міністра, він і сьогодні може розказувати Чуковського і Маршака на пам‘ять.

Також у ранковій телепрограмі Луценко розповів, що на додачу до свого кокер-спаніеля Сера Конті прикупив собі "донецького" собаку.

"Я поїхав у Донецьк, де знаходиться один з найкращих пітомників дуже рідкої але цікавої породи - Бразильський філер. Це пес бійцівський. Десь під 80 кілограмів, коли буде дорослим. Зараз він десь, я думаю, вже за 30. Красивий пес", - запевнив Луценко.

Луценко взяв додому "донецького"

"Наступають такі часи, коли вдома хтось має бути з донецьких", - пожартував він.

Як зазначив Юрій Віталійович, його новий улюбленець з породи, яку не можна дресувати, тільки виховувати.

"Мені сказали так: 100% гарантії, що до вас на подвір‘я не зайде ніхто з непроханих гостей, але нема гарантії, що він їх не дожене і за подвір‘ям", - сказав Луценко.

Зустріти екс-міністра з новим собакою можна у Києві, на Старонаводницькій, де й живе Юрій Віталійович.

Дивіться у відео, як Луценко розіграв екс-прем‘єра Юлію Тимошенко мертвою бабцею (з 5-ої хвилини). А також послухайте вірш про Бадяку-маняку (з 8.17 хвилини).

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео каналу "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів