Син Януковича подасться у ландшафтні дизайнери?

6 січня 2011, 15:18

Молодший син президента Віктора Януковича, його ж тезко Вітя зізнався, що має потяг до дизайнерської справи. Тож у разі, якщо Віктору Вікторовичу набридне просиджувати штани у лавах Верховної Ради, він зможе спробувати себе у новій ролі – майстра з ландшафтного дизайну.

"Мене тягне до будівництва, ландшафтного дизайну. І зараз можу розробити щось разом з друзями. Наприклад, нещодавно зробив перепланування будинку одному своєму товаришу", - зізнався Віктор Янукович-молодший "Сегодня".

Імовірно, захоплення будівництвом почалося у "Лідера Лідеровича" ще за часів розробки готелів "Донбас Палац" і "Вікторія" в Донецьку. Як пише газета, Янукович-молодший стверджує, що зараз не володіє жодним бізнесом, але ця сфера досі його манить.

Януковича-молодшого тягне не лише в політику і до дружини

До речі, старший син президента Олександр Янукович - президент будівельної корпорації "МАКО". Під його егідою наразі будуються яхт-клуб, рекреаційний комплекс і проходить реставрація історичних будівель на набережній Балаклави, пише видання.


На питання, чи не хоче Вітя побудувати власний будинок, він відповів:

"У мене є будинок в Донецьку, де живе моя сім'я. Він дуже старої забудови, виріс з гаража. Так вийшло: був гараж, по суті - великий бокс, до якого добудували житлову частину будинку. Але мені хотілося б самому побудувати будинок для сім‘ї", - зізнався президентський син-депутат.

Нагадаємо, у 29-річного регіонала підростає син. 30-го січня маленькому Іллі виповниться 1 рік. А дружина Ольга, за словами Віті, розділяє його захоплення.

"Ми обидва любимо машини. Оля водить, я періодично настанови їй даю в цьому плані, стежу, щоб не ганяла", - зазначив син Віктора Федоровича.

Вітя й Олі, може, колись хороми вибудує

До речі, з батьком Віктор може зіграти партію у великий теніс.

"Не дуже добре граю, і батько мене весь час переграє. Серйозно! Теніс він дуже любить", - запевнив він.

Розповів Вітя і про деякі нюанси свого виховання. Так, за словами Януковича-молодшого, він у дитинстві міг і попустувати, і вікно розбити, але у його "шкільні справи батько не втручався".

"Він хотів, щоб я сам розбирався б із тим, що накоїв - з однолітками, вчителями", - пояснив Вітя. Натомість через домашні витівки хлопець побоювався зустрічі з батьком.

У дитинстві Вітя інколи побоювався зустрічі з батьком

"Все покарання у нас зводилося до серйозної розмови, яку дуже важко було витримувати. Сама особистість батька мала дуже серйозний вплив на мене, іноді погляду тата було досить, щоб перестати пустувати і зробити висновки", - запевнив він.

На запитання, чи не лупив батько його по дупі, Вітя сказав: "Ну, можливо, бувало".

Янукович давав синові по дупці

Фото "Сегодня", UKRFOTO з "Точки", а також фото "JetSetter" і "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів