Франчук любить робити це у Франції, Австрії та США

17 січня 2011, 17:18

Подружка Влади Литовченко-Прокаєвої, галеристка Тетяна Франчук розповіла, за що любить гірськолижний рай Франції Куршевель, та про те, як втрапила у далеке село.

За словами Тетяни, вона вже 10 років відвідує курорт Куршевель - "як і багато наших відомих співвітчизників".

"Якщо говорити про мене, то мій вибір насамперед пов'язаний зі зручним місцем розташування, чудовими лижними трасами. А найзручніше, що, виходячи з готелю, ти практично відразу опиняєшся на трасі", - засміялася не позбавлена лінощів Франчук в інтерв'ю "E-motion".

Франчук любить Куршевель, бо особливо ворушити попою й не треба

Окрім того, за словами жінки, французька кухня після катання стає у сто разів смачнішою.


Також у Куршевелі, за словами Франчук, інфраструктура на дуже високому рівні. "А ще - друзі, друзі, друзі..," - додала вона.

"Я, наприклад, вже близько 13 років катаюся на гірських лижах, дуже люблю цей вид спорту, тому в Куршевель їжджу насамперед заради цього", - запевнила Таня.

До слова, катання на лижах навіть відбиває у Тетяни бажання виходити у світ.

"За день я так втомлююся, що до вечора немає жодного бажання тусити. Я волію відпочити у спа або почитати книжку в номері. Іноді ходжу в гості до друзів", - зізналася жінка.

Катання на лижах відбиває у Франчук бажання тусити

Втім, говорити прямо, наскільки спустошується її гаманець під час зимового відпочинку, Тетяна не стала.

"Мої витрати не надто великі. Переважно витрачаю гроші на оренду лиж, квитки на підйомник, харчування. І ще на деякі жіночі слабкості..," - ухилилася від прямої відповіді колишня дружина екс-зятя Леоніда Кучми.

Як впевнена жінка, катається вона на лижах добре:

"Так, я добре катаюся! Пару років тому я обігнала друзів і з запалом помчала на лижах уперед. Спустилася вниз, в якесь далеке село. Чекаю всіх, а нікого немає. І довелося мені близько трьох годин добиратися по пересіченій місцевості до готелю".

Втім, наостанок Франчук додала: "До речі, ми з синами Сашком та Ярославом любимо кататися ще в Австрії та Америці".

Фото прес-служби "Київський подіум" з сайту "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів