Тетяна Франчук не проти шлюбного контракту і знає, що любові замало

3 лютого 2010, 10:34

У минулому модель та дружина колишнього зятя Леоніда Кучми, Тетяна Франчук переоцінила інститут шлюбу. Брюнетка розповіла, як ставиться до шлюбних контрактів, як виховують її синів, та як мріяла стати художником.

Як каже Франчук, а в дівоцтві Лапіна, з часів свого модельного минулого вона подорослішала.

"Я подорослішала і здобула неоціненний життєвий досвід. Споважніла і вже не можу дозволити собі помилки, які пробачаються для юної недосвідченої дівчинки. Сьогодні я - особистість, що відбулася", - запевняла Тетяна в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

"У мене двоє чудових синів, коханий чоловік, улюблена справа, якою я горю і яка дає мені можливість самореалізації", - каже вона.


Нагадаємо, у 2008-му році Тетяна Франчук розлучилася зі своїм чоловіком Ігорем, екс-коханим іншої VIP-дами Олени Франчук. Від шлюбу із крутим бізнесменом у Тані залишилося двійко синів - Сашко та Ярослав.

Тетяна Франчук запевняє, що вже подорослішала

Нині уявлення власниці однієї з арт-галерей Києва про шлюб вже не таке, як у молодості.

"У юності я, як багато дівчат, думала, що основа шлюбу - це взаємне кохання. З роками зрозуміла, що однієї любові недостатньо", - заявляє подружка тусовщиці Влади Литовченко.

"Шлюб - це компроміс і взаємоповага. Якщо партнери не поважають одне одного і не можуть прийти до згоди у вирішенні тих чи інших життєвих проблем, їхній шлюб рано чи пізно зазнає краху", - впевнена вона.

Певно, і для шлюбу з Ігорем Франчуком одного кохання було замало.

Між іншим, якщо новий обранець Тетяни попросить її підписати шлюбний контракт, вона - швидше за все - не заперечуватиме.

"В укладанні шлюбного контракту немає нічого принизливого. У Європі він у порядку речей. Це не показник недовіри партнерів одне до одного, а цивілізований спосіб убезпечити себе і своїх дітей", - прокоментувала нарізний документ Франчук.

Чим же я раніше думала, коли за Франчука йшла?!

До слова, друзів, знайдених за роки шлюбу з Ігорем, чорнява галеристка не розгубила. Принаймні не всіх:

"Я відкрита для спілкування і підтримую стосунки з друзями і знайомими, набутими за роки шлюбу. Безумовно, деякі люди випали з мого життя, але лише тому, що зникли точки дотику, що пов'язували нас колись. А старі друзі залишилися незмінними - на те вони й друзі".

Також розповіла Тетяна і про те. Як їй живеться із двома малими синами. Хлопці, як запевнила жінка, їй довіряють.

"Думаю, головне - це довіра. Я намагаюся приділяти Сашку і Ярославу якнайбільше часу. Вони діляться зі мною своїми секретами, розповідають про те, що їх хвилює, цікавляться моєю думкою", - переказує Франчук.

"Я вважаю, що діти у якійсь мірі відображення своїх батьків, їхніх манер, звичок, відношення до тих чи інших речей. Тому, щоб виховати гарну, цільну особистість, потрібний позитивний особистий приклад", - зауважила Тетяна.

Правда, Франчук визнає, що аби з хлопчиків виросли справжні чоловіки їм, необхідне чоловіче виховання.

"У школі, де навчаються мої діти, їм надають різнобічну виховання, у тому числі і таку, яка необхідна майбутнім чоловікам. Та й зі своїм батьком Сашко і Ярослав бачаться часто. Тож вони нічим не обділені", - розповіла жінка.

Ярослав Франчук з художником Іллею Чічканом

Сашко Франчук з художником Василем Цаголовим

А от у своєму власному дитинстві Франчук обділила сама себе - перекрутила власну мрію.

"Я закінчила художню студію в Києві, і мої картини високо оцінювали педагоги. Але, на жаль, я полишила це заняття, вирішивши зробити його своїм хобі", - поділилася вона.

"...З дитинства мені прищеплювали любов до мистецтва. Разом з батьками я постійно бувала у столичних музеях. Звичайно ж, найсильніше враження на мене справили Третьяковська галерея та Ермітаж", - згадала Франчук.

Як показав час, ніщо у житті не проходить намарно...

"...Я отримала дві вищі освіти - лінгвістичну й управлінську - і таки повернулася до юнацького захоплення, відкривши три роки тому галерею сучасного мистецтва", - похвалилася жінка.

У дитинстві вона мріяла бути художником, а довелося стати моделлю

Тепер Франчук живе між Києвом і Лондоном.

"Я - галерист. Мені за родом діяльності необхідно бувати за кордоном, щоб бути в курсі сучасних культурних віянь і тенденцій, відкривати новинки. Подорожі - це моє життя, і значна їхня частина пов'язана з галерейним бізнесом", - запевнила Таня.

При цьому особиста колекція самої Франчук, за її словами, невелика і складається в основному з подарунків. За останній рік вона поповнилася роботами Деміана Хьорста, Сіслей Браун, Ансельма Кіфера і Джиммі Картера. Також у ній є роботи Іллі Чічкана, Маші Шубіної, Арсена Савадова, Ігоря Гусєва, Василя Цаголова та Сергія Зарви.

Фото з особистого архіву Тетяни Франчук з журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів