Дружина Януковича показалася у Бобриковому

Понеділок, 31 січня 2011, 11:11

Слідом за мітингом на підтримку дружини президента Віктора Януковича, об‘явилася і сама перша леді. Людмила Олександрівна потішила своїх шанувальників минулої суботи у селі Бобрикове Антрацитівського району на Луганщині.

Людмила Янукович - жінка-свято. Кожний її вихід у світ не лишається поза увагою журналістів. Імовірно тому, що "виходів" цих справді обмаль.

Цього разу президентська дружина взяла участь у відкритті палацу культури у селі Бобрикове, повідомляє прес-служба Луганської облради. Туди Людмила Олександрівна прибула традиційно без свого чоловіка-високопосадовця.

"Не будинок - справжній палац вийшов. Але він ніколи не був би таким, якби не дві жінки, Людмила Янукович і Наталія Чуприна (сільський голова)", - розсипався у поштивості голова облради Валерій Голенко.

 Люся Янукович у Бобрикове приїхала у хутрі, з оберемком троянд та технікою

Як повідомляється, деякий час тому жителі Бобрикового звернулися до першої леді з проханням "допомогти оживити осередок культури в селі". Вона ж у свою чергу зв'язалася з керівниками області, щоб ті знайшли можливості.

Ті й знайшли. Врешті рішенням сесії на проведення необхідних робіт було виділено 2,8 мільйона гривень.

Під час концерту в оновленому палаці Людмила Янукович подякувала місцевим мешканцям "за єдність духу і стійкість волі, яку вони демонструють з 2004 року, і за те, що вони люблять, шанують своє село, і роблять його сучасну історію".

Вона ж, як повідомляє прес-служба ОДА, подарувала закладу комп'ютерну техніку - щоб урізноманітнити дозвілля і дорослим, і юним бобриківцям.

У свою чергу жителі Бобрикового запросили першу леді взяти участь у святкуванні 235-річчя села у жовтні 201-го, пише "Луганск. Комментарии".

Людмила Олександрівна все ніяк не доїде до столиці 

Нагадаємо, напередодні, 27-го січня під адміністрацією президента пройшов мітинг на підтримку Людмили Янукович.

"Зліт" організувала асамблея "За права жінок похилого віку". Тоді близько 20 активісток вимагали "звільнення першої леді України з-під домашнього арешту", скандуючи "Люда, вийди в люди!".

Жінки також скандували: "Україна - не Іран! Янукович - не тиран! Шануймо першу леді!", "Людмила - наша сила!", "Свободу Першій леді!" та "Людмилі - чай з Обамою! Людмилі - каву з Брюні!", пише "Українська правда".

 "Вітя! Покажи світові Люду!"

Як відомо, Януковича не бачили разом зі своєю дружиною з часів його інавгурації.

Фото прес-служби Луганської облради та з сайту "Української правди"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Дружина Януковича стала свідком отруєння

Вечір напередодні свого дня народження перша леді України Людмила Янукович зустрічла без свого чоловіка. Доки президент Віктор Янукович вбирав легенями духмяне повітря Франції під час свого офіційного візиту, його дружина милувалася балетом.
Останні матеріали
Більше матеріалів