Дружина Януковича показалася у Бобриковому

31 січня 2011, 11:11

Слідом за мітингом на підтримку дружини президента Віктора Януковича, об‘явилася і сама перша леді. Людмила Олександрівна потішила своїх шанувальників минулої суботи у селі Бобрикове Антрацитівського району на Луганщині.

Людмила Янукович - жінка-свято. Кожний її вихід у світ не лишається поза увагою журналістів. Імовірно тому, що "виходів" цих справді обмаль.

Цього разу президентська дружина взяла участь у відкритті палацу культури у селі Бобрикове, повідомляє прес-служба Луганської облради. Туди Людмила Олександрівна прибула традиційно без свого чоловіка-високопосадовця.

"Не будинок - справжній палац вийшов. Але він ніколи не був би таким, якби не дві жінки, Людмила Янукович і Наталія Чуприна (сільський голова)", - розсипався у поштивості голова облради Валерій Голенко.


Люся Янукович у Бобрикове приїхала у хутрі, з оберемком троянд та технікою

Як повідомляється, деякий час тому жителі Бобрикового звернулися до першої леді з проханням "допомогти оживити осередок культури в селі". Вона ж у свою чергу зв'язалася з керівниками області, щоб ті знайшли можливості.

Ті й знайшли. Врешті рішенням сесії на проведення необхідних робіт було виділено 2,8 мільйона гривень.

Під час концерту в оновленому палаці Людмила Янукович подякувала місцевим мешканцям "за єдність духу і стійкість волі, яку вони демонструють з 2004 року, і за те, що вони люблять, шанують своє село, і роблять його сучасну історію".

Вона ж, як повідомляє прес-служба ОДА, подарувала закладу комп'ютерну техніку - щоб урізноманітнити дозвілля і дорослим, і юним бобриківцям.

У свою чергу жителі Бобрикового запросили першу леді взяти участь у святкуванні 235-річчя села у жовтні 201-го, пише "Луганск. Комментарии".

Людмила Олександрівна все ніяк не доїде до столиці

Нагадаємо, напередодні, 27-го січня під адміністрацією президента пройшов мітинг на підтримку Людмили Янукович.

"Зліт" організувала асамблея "За права жінок похилого віку". Тоді близько 20 активісток вимагали "звільнення першої леді України з-під домашнього арешту", скандуючи "Люда, вийди в люди!".

Жінки також скандували: "Україна - не Іран! Янукович - не тиран! Шануймо першу леді!", "Людмила - наша сила!", "Свободу Першій леді!" та "Людмилі - чай з Обамою! Людмилі - каву з Брюні!", пише "Українська правда".

"Вітя! Покажи світові Люду!"

Як відомо, Януковича не бачили разом зі своєю дружиною з часів його інавгурації.

Фото прес-служби Луганської облради та з сайту "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів