Пономарьову ніяково розмовляти з дівчатами про секс

7 лютого 2011, 13:39

Співак Олександр Пономарьов вважає себе "нормальним" батьком, а розмови про секс з дочками залишає на совість їхній матері.

Як зізнався 37-річний артист, виховні бесіди про секс з дочками Женею та Зоєю він не проводив.

"Ні. Цим має займатися мама. Я вважаю, що Олена (Мозгова) у цьому плані свої функції виконує. Та мені й ніяково якось спілкуватися на такі теми, і вони не хочуть", - зізнався Пономарьов "Бліку".

Нагадаємо, у Сашка є рідна 12-річна дочка Женя від стосунків з продюсеркою Альоною Мозговою. Також називає співак дочкою старшу доньку Мозгової Зою, якій наразі вже 15.


Інтимні теми для розмов з дочками Женею та Зоєю Пономарьов залишив Альоні Мозговій

Водночас зі своєю другою дружиною Вікторією Пономарьов виховує сина Сашка, якому незабаром виповниться 4 роки.

"Я нормальний батько, повірте! Можу бути суворим, а можу бути і м'яким. Ось до дочок Зої і Жені я більш м'який - вони ж дівчатка, а молодшого Сашу з дитинства намагаюся привчати бути чоловіком. Граю з ним в суворого й серйозного тата. А взагалі, якщо хтось з дітей щось у мене попросить - в житті не відмовлю!" - запевнив Сашко.

Також Пономарьов розповів, що йому до вподоби дізнаватися секрети з особистого життя своїх дочок:

"Женя не розповідає, хоч і живе зі мною. Але від цього інформації не додається (сміється). Мені прикольно дізнаватися секрети Зої від Жені і навпаки. Вони часто проговорюються мені, а коли я питаю прямо - мовчать. У принципі, і я в цьому віці не особливо ділився секретами зі своїми батьками".

Сашко запевняє, що він нормальний батько

Чи є у дочок Зої та Жені бойфренди, співак точно сказати не може.

"Я їх ще не бачив, але намагаюся щось довідатися. Хоча не шпигую - це не в моєму стилі! Приватне життя навіть маленької людини - його особисте!" - каже Олександр.

Втім, загальне бачення того, яких би майбутніх зятів хотів собі Пономарьов, він вже має:

"Вони повинні бути справжніми чоловіками, здатними відповідати за свої вчинки. Крім того, вони мають бути, передусім, друзями моїм дочкам. І звісно, бажаю дівчаткам одного кохання на все життя".

Сашко вже склав "портрет" майбутніх зятів

А ще, оскільки нещодавно Пономарьов засвітився на прем'єрі фільму Джеймса Камерона "Санктум", він поділився своїми кіношними симпатіями:

"Я люблю реалістичні, пригодницькі, здатні тримати тебе на межі фільми. Особливо якщо в них підкреслено красу природи".

"В юності я міг по кілька разів переглядати "Гостю з майбутнього", "Секс-місію", "Діамантову руку". Батьки не обмежували мене в перегляді, бо на той час не показували заборонене кіно", - додав Сашко.

А з акторів, за зізнанням співака, йому й досі більш за все подобається трійця - Нікулін, Віцин і Моргунов ".

Фото з "Бліка", "Popsa.net.ua" та "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів