Син Пономарьова любить сало з цибулею, а він готує борщі

1 жовтня 2008, 16:16
Співак Олександр Пономарьов нині все менше тішить своїх фанів новими піснями й увагою - нові хіти пишуться не так вже й скоро. Натомість швидко ростуть діти артиста. А їх у Пономарьова троє. Каже, багатодітним батьком себе відчуває.

"Так! Троє дітей! Це найголовніше щастя у моєму житті", - гордо заявляє він в інтерв‘ю "Фактам".

"Зойка зовсім доросла. Їй вже виповнилося 14. У неї свій світогляд, хоче стати журналістом. Займається у спеціальній школі. Вражає, як вона розбирається у комп'ютері. Просто хакер! Я половини з усього цього не розумію", - зізнається Пономарьов.

Пономарьов: мої діти - моє багатство. У Сашка підростають хакер, артистка і любитель цибулі з салом

"Молодша Женя навчається в Академії мистецтв на акторському відділенні. Така артистка! Іноді доводиться їй казати: "Вгамуйся, ти переграєш". З однокласниками вона постійно влаштовує концерти", - веде далі татко Сашко.

Як пише газета, Женя й у ролі ведучої "Новорічних ялинок" у Палаці "Україна" себе спробувати встигла.


"Вона чекає їх з нетерпінням. Не тільки отримує задоволення, але й гроші заробляє. Мені подобається, як вона потім планує свої витрати. Торік зробила 12 подарунків своєму молодшому братові Олександру. Це так зворушливо. Вона його дуже любить, возиться з ним після школи. Навіть у мобільний телефон записала його мордочку", - втішається дитячою любов‘ю Пономарьов.

Дочки співака: старша Зоя та менша Женя

Власне, син Олександра також сестер увагою не обділяє. За словами співака, маленький Сашко - хлопець "любвиобильный".

"Більше всього любить сало з цибулею і чорним хлібом. Відібрати у нього ці ласощі неможливо. Сашка у будинку головний. Муштрує нас усіх. Відчувається, хлопець з характером. Нахабна морда! У гарному розумінні цього слова", - розповідає артист.

На питання, чи не в батька це таки синочок, Сашко одразу парирував, мовляв, дружина Віка теж не подарунок: "Досить харизматична дівчина. Інакше у нас не склалися б стосунки".

За словами Пономарьова, півторарічний Сашко весь час повторює слово "дадат". Каже, цим він виражає усі свої емоції та побажання. А батьки за інтонацією вже розуміють, чого він хоче. Ну і у лексикон малого Пономарьова стандартно входять слова "мама" і "папа".

Пономарьов визнає, що дружина Куся у нього - не подарунок

"Дуже дорожу часом, проведеним з дітьми. Намагаюся звільнити для них вихідні. Разом виїжджаємо на дачу. Ще й собаку нещодавно придбали. Спеціально для Сашка. Із Запоріжжя нам привезли Термінатора - лабрадора з гарним родоводом. Але ми кличемо його Тьомою", - каже співак.

За словами Олександра, у собаки хутро такого самого кольору, як у Пономарьова-меншого волосся. Коли вони граються, кувиркаються, навіть не зрозуміло, де хто.

"Якщо Сашко падає, Тьома його облизує, піднімає за шкірку, штовхає мордою. У них повна ідилія. Вихідного дня так приємно поливати квіти і дивитися, як грають діти", - зізнається Пономарьов-дорослий.

Сашко обожнює дивитися, коли діти бавляться з собакою

Співак, до речі, у хатньому господарстві чоловік не безрукий. Заявив, що на ринок сам ходить - іншим не довіряє.

"А ще я ходжу на ринок. Продукти в дім купую сам. Не довіряю цю справу нікому. От нещодавно купував свинину на шашлик, биткову частину. Дивлюся, підходить жінка, запитує продавця: "Скільки коштує кілограм?" - "50 гривень", - відповідають їй. Я кажу: "Дайте мені, будь ласка, кілограми три". - "Добре, з вас 180 гривень". - "Чому?" - "Ви ж можете заплатити більше". І я плачу", - розповідає Сашко.

І куховарити, за його словами, він завжди любив, та й друзі його кулінарні здібності хвалять.

"Коли приїжджають батьки Віки, готую свою коронну страву. Добу вимочую у молоці кролика, фарширую його і гашу в сметані і грибному соусі. З пюре і маленькими солоними помідорчиками, які купую на Володимирському ринку, дуже смачно", - викликає приток слинки Пономарьов.

А ще співак любить справи кухонні

"Ще люблю борщ готувати! Знаю 28 рецептів - з усіх регіонів України. Але найсмачнішими для мене залишаються мамині страви", - чесно зізнається він.

"До речі, дочки теж вміють готувати: роблять тортики, млинці. А Женя на Великдень сама спекла паски", - додає співак.

І взагалі Пономарьов упевнений, що жінка повинна бути гарною кулінаркою тільки для того, щоб її діти потім сказали: моя мама готувала краще за всіх.

Фото Анни Андрієвської та фото з сайту www.ponomarev.kiev.ua і "УНІАН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів