Єфросиніна вирішила захистити Лізу Ющенко

18 березня 2011, 17:29

Телеведуча Маша Єфросиніна захищає свою сестру Лізу, яка стала дружиною сина екс-президента, Андрія Ющенка, і вважає її чудовою матір‘ю.

Старша сестра Єлізавети Ющенко, відома телеведуча Марія Єфросиніна поскаржилася на те, що через нападки преси Ліза рідко з'являється на тусовках.

"Ліза зараз воліє вести більш прихований спосіб життя. Це її право. Ми ніколи одне одного нікуди не тягнемо. Наприклад, вчора вона вирішила залишитися з дитиною, а не йти на UFW", - сказала Марія "E-motion".

За словами Єфросиніної, Ліза Ющенко (ліворуч) вирішила вести "більш прихований спосіб життя"

На думку жінки, її молодшу сестру недооцінюють.


"Лізу дуже недооцінюють... Журналісти. Я можу сказати, що вона абсолютно самодостатня одиниця", - наголосила Єфросиніна.

"Якщо вам цікаво, то я можу сказати, що ми зараз на тій стадії стосунків, що я можу багато чому в неї повчитися. Адже мій творчий політ мене може занести далеко", - сміється Марія.

Судячи зі слів Єфросиніної, її сестру ображає преса.

"Лізу дуже недооцінюють..."

"Образи преси на її адресу - цілковита маячня, вони безглузді й образливі. Преса забуває про те, що Ліза насамперед людина", - заявила сестра жінки Андрія Ющенка.

Втім, на закид, мовляв, якби сестри Єфросиніни більше розповідали про своє особисте життя, то нападок преси було б менше, Маша відказала:

"Ми прийняли рішення, що кілька років не будемо говорити про своє особисте життя. Ви знаєте, це працює".

Водночас свою сестру Марія характеризує вкрай позитивно.

"Ми прийняли рішення, що кілька років не будемо говорити про своє особисте життя"

"По-перше, вона чудова мати, дуже розважлива дівчина і, найголовніше, вона моя сестра. Я можу говорити про неї багато й добре, і завжди її захищатиму від будь-яких нападок преси", - запевнила телеведуча.

Про себе ж Маша додала, що нині живе "тільки одним - роботою". Причому, за словами видної брюнетки, її близькі з розумінням ставляться до її завантаженості та бажають їй тільки найкращого. Та й все це тимчасово, як вважає Єфросиніна.

Фото "E-motion" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів