Маша Єфросиніна розповіла, як виховала дружину для сина Ющенка

14 грудня 2009, 13:38
Актриса і телеведуча Маша Єфросиніна незабаром стане тіткою. А поки її молодша сестра Ліза переховується десь у безпечному місці, Марія розповідає про свої недоліки, суворе виховання та проблеми з чоловіком.

Після майже року перерви Машу знову можна побачити у прямому ефірі на телебаченні. Та перш ніж з'явитися у кадрі, актриса ретельно попрацювала над тим, щоб скинути зайві кілограми.

"Літо у мене все-таки було нервовим, дуже багато переживань, і я зрозуміла, що десь втратила пильність. Тому знову у моєму житті з'явилися дієтологи і нова система харчування. Я відмовилася від жорстких дієт і вдалася до старого дідівського методу: їсти часто і небагато", - поділилася Єфросиніна з "Комсомольською правдою в Україні".

"Зараз я не переїдаю, але й їсти не хочу, у той же час звідкись з'являється колосальна енергія. Моя їжа суворо розписана. Спершу я страшенно злилася, тому що кожні три години у телефоні дзеленчить нагадування: "Час підкріпитися", - зізналася вона.

Маша знову взялася за своє тіло

Та тепер Маша вже звикла харчуватися за розкладом і дивиться у дзеркало із задоволенням.


"Я така людина: якщо бачу у собі недолік, не впадаю у відчай, а відразу вживаю заходів. І не розумію, чому потрібно приховувати той факт, що ти працюєш над собою. І не просто працюєш - пашеш! Я хочу подобатися собі і не хочу чути від сторонніх: "Ой, а в житті ви набагато худіша і молодша, ніж на екрані", - зауважила вона.

А от до пластичних операцій телеведуча не вдавалася. Мовляв, і без цього справляється.

"Не різала, не кололась. Боюсь. Обходжуся поки послугами косметолога і бережу себе. Так, режим посилився. Адже нам вже не 20, коли можна було всю ніч пити-гуляти, а на ранок бути як огірочок. Якщо вранці зйомка, ввечері вже не можна зайвого з'їсти і випити", - пояснила Єфросиніна.

Маша не приховує, що завжди була такою правильною та передала цю рису характеру своїй дочці Нані.

"Це внутрішня самодисципліна. Я зараз ту ж любов до порядку спостерігаю у своєї дочки. Так, внутрішній перфекціонізм у мені, звичайно, є і продовжує міцніти. Порядок, щоденник, план. Я втомилася давати цьому оцінку. Добре це чи погано? Я просто розумію - це потрібно зробити. При цьому я зовсім не вмію користуватися своїми зв'язками і статусом", - зізналася актриса.

Що ж стосується молодшої з сестер Єфросиніних - Лізи, то вона дуже відрізняється від Маші.

"Абсолютно. По-перше, сім років різниці. А по-друге, вона росла ніби за мною, і цей факт нікуди не подінеш. У школі вона навчалася за мною, в інституті - теж. Я її дуже поважаю за те, що свого часу вона на мене не озлобилася, коли їй постійно ставили мене у приклад. За те, що на питання: "Машу ми знаємо, а ви чим займаєтеся?" - Вона завжди з гордістю відповідала: "У нас в сім'ї одна зірка!", - пояснила телеведуча.

У Єфросиніних в родині одна зірка, і та Маша

"Ніколи в житті вона відносно мене не дозволила собі прихованої образи, стусана або уколу. Вона завжди категорично відмовлялася бути публічною. Телеведучою вона бути не хотіла, хоча їй пропонували і без моєї протекції. Коли ж спливла у пресі історія її стосунків з Андрієм Ющенком, вона відмовлялася від будь-яких коментарів", - додала Марія.

За словами Маші, "Лізина заслуга в тому, що вона ніколи не намагалася стати другою Єфросиніною".

"А зараз вона вибрала свій шлях у житті. У неї своя сім'я, свої плани, і їй там добре", - пояснила телеведуча.

До речі, кому і має дякувати президентський син Андрій Ющенко за дружину, то це Маші. Адже саме вона буквально випросила у батьків молодшу сестру.

"Так і було. Випросила, виростила її і досі не пропускаю нагоди цим похвалитися. Мені було шість років, мені було нудно жити, мене зовсім не цікавили дворові ігри. І якоїсь миті я зрозуміла, що мені терміново потрібна ЖИВА сестра. І коли Лізушу привезли з пологового будинку, то мама передала її мені зі словами: "Хотіла сестру - рости", - згадує Маша.

А своєю дещо екзотичною зовнішністю сестри Єфросиніни завдячують,зокрема, маминому роду.

"Але біда в тому, що наша бабуся виросла в дитбудинку, і ми не знаємо своїх предків. Бабуся у нас абсолютно східна жінка. Їй в дитбудинку навіть дали прізвище Татарова. А по батьковій лінії у нас польська та російська кров. Мене назвали на честь батькової бабусі. А Лізу - на честь маминої", - роз'яснила телеведуча.

Для Андрія Лізу виховала Маша

Виховували сестер Єфросиніних суворо. Однак замість традиційних методів - батога і пряника - у мами Маші та Лізи були свої методи.

"Батьки нас з Лізою ніколи не карали і навіть голос не підвищували. Виховували у великій любові. Для мене дитинство - це оранжерея. Яскраві фарби, квіти, море, тепло.

Я абсолютно не пам'ятаю зим, хоча у Керчі вони й мерзенні. Ми були там щасливі, і я досі люблю той час - він мене зробив (такою, як є)", - розповіла актриса.

Цікаво, що саме мамина суворість вплинула на те, що телеведуча Маша Єфросиніна не хоче, щоб ї називали Марією:

"При всій тій ніжності, у якій батьки нас виховували, мама була сувора відносно правил життєвого укладу. Досі я дуже гостро рефлексую на ім'я Марія. Воно у мене асоціюється зі строгістю мами. Вона як скаже з металом у голосі: "Маріє , іди сюди" - мороз по шкірі. Тому я досі Маша".

"При цьому мама мені завжди казала, що я найкрасивіша. А ще я розуміла (багато в чому завдяки батькам), що я спеціальна, особлива якась. Може, тому й вчилася на одні п'ятірки. Погодься, це патологія: за десять років - жодної четвірки навіть у чвертях. Єдине, що мене реабілітувало, це двійки з поведінки - я страшенно любила хлопчаків-двієчників, весь час ми разом щось виробляли", - згадує Єфросиніна.

Та коли Маша підросла, то поїхала до столиці. А згодом перевезла до Києва і маму з сестрою.

"Так, переїзд з Керчі у Київ - це була моя ініціатива. Ми дуже правильно зробили, коли об'єдналися після смерті тата. І я пишаюся мамою, що вона погодилася залишити місто, в якому прожила все життя, і переїхати до дочки-студентки в однокімнатну квартиру, яку та винаймала", - пояснила телеведуча.

"Мене вбивають пересуди: "Маша всіх перевезла, Маша влаштувала Лізу ..." Але ж ми рятували свою маленьку жіночу сім'ю і зуміли її зберегти і дотепер", - додала вона.

Тепер Єфросиніна намагається дотримуватися суворої тактики виховання по відношенню до своєї дочки Нани. Але дівчинка вже показує свій характер і сама "шокує" батьків.

"Так. Але хочу сказати, що Нана чітко контролює процес свого виховання, не дозволяючи найменшого тиску. Ну от як пояснити те, що дочка з трьох місяців вирішила спати в манежі та будь-які наші з Тимуром зусилля перекласти її у красиве ліжечко провалювалися? Так до двох років там і проспала", - ділиться телеведуча.

Мама виховувала сестер Єфросиніних з усією суворістю

"А одного разу вона сказала лікарю: "Не тисніть на мене, зі мною потрібно домовлятися". Я взяла це на озброєння і з тих пір домовляюся з нею, як з дорослою", - розповіла про характер доньки Маша.

Між іншим, як і її мама свого часу, Нана впевнена, що у неї має бути сестричка. І дівчинка нагадує про це батькам.

"Вже вимагає. А коли я кажу, що хотіла б сина, вона мене "втішає": "Мамо, не чини опір, все одно буде дівчинка". І з такою упевненістю каже, ніби щось знає", - дивується наполегливості доньки Єфросиніна.

Та поки що Маша не думає про другу дитину. Мовляв, зараз в центрі уваги Ліза та її майбутнє маля. Досі невідомо, хто з'явиться у президентській родині - онук чи онучка. Не відкриває карти й Єфросиніна-старша.

"Побачимо. Чекати залишилося недовго. Зараз на ній усе зосереджено. А вже потім і я подумаю про другу дитину. А поки буду займатися кар'єрою", - зауважила артистка.

Окрім того зараз Єфросиніна намагається відійти від негараздів з коханим Тимуром. Адже телеведуча не приховує, що минуле літо стало справжнім випробуванням для її шлюбу. Однак Маша й досі не може чітко сказати, що ж тоді сталося між нею та чоловіком.

"Я досі не знайшла цьому формулювання, тому що для мене це досі загадка. Мені здається, що просто співпало все: якийсь культ публічності, нашарування уваги до Лізи, до її чоловіка, до родини в цілому", - каже вона.

"Тому що, якщо б це сталося в інший час, напевно, не сталося б такого розголосу. Тому що це була нормальна, природна історія для будь-якої сім'ї. Але вона вийшла за межі нашого дому. Виявилося, за нами стежили, нашу історію просто "злили", - вважає Маша.

До того ж Єфросиніна впевнена, що "оливи у вогонь" підлили саме журналісти.

У Маші і Тимура було проблемне літо

"Так, бідні мої друзі, моя мама, тренери, косметологи, манікюрниці, усі, хто має відношення до мене, до Тимура, - їх, бідних, журналісти катували, що ж там і як? Але це моє право і моя територія, я не буду це обговорювати. Вийшло б - приховала б", - відрізала телеведуча.

Та тепер Маша запевняє, що вони з Тимуром знову пішли на контакт.

"Але найцікавіше - наша історія випливла рівно тоді, коли ми помирилися. Ну як би не помирилися, ми з Тимуром відлетіли дуже далеко і надовго наприкінці літа, щоб почати діалог. Тому що ми, як це відомо, все літо жили окремо. Від цієї поїздки залежало, як ми далі будемо жити. Ми провели кілька тижнів разом. Квитки були з відкритими датами назад", - згадує Єфросиніна.

"І там вже нас почала наздоганяти в Інтернеті вся ця метушня у пресі. І в тому нашому настрої, досить романтичному, розслабленому, ми з ним обоє гідно прийняли рішення це не коментувати", - додала телеведуча.

Наразі Єфросиніна з чоловіком вирішили не афішувати свої стосунки. Мовляв, це лише шкодить:

"Крім того, я переглянула свої дії щодо "опублічування" стосунків. Так відкрито ділитися щастям з людьми, як я робила, - це пастка для самих себе. Бо якщо тобі дається це щастя, то воно для двох".

Фото "Нового каналу" з "Комсомольської правди в Україні", E-motion, "Дусі" та plitkar.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів