Андрій Ющенко боїться післяпологової депресії

7 червня 2010, 08:42

Дружина сина екс-президента Єлізавета Ющенко розповіла, що її чоловік Андрій жахається післяпологових депресій і веде з нею спільний "дитячий" бізнес.

Про це Ліза Ющенко розповіла у коментарях телеведучій Катерині Осадчій у недільному ефірі програми "Світське життя".

"Андрій навпаки намагається мене вмовити піти на той чи інший захід, тому що він вважає, що я дуже багато часу проводжу вдома, і він хоче, щоб я розвіялася. Він багато чув про післяпологові депресії, він дуже страшно цього боїться, і весь час каже: "Масянічка, може, сходиш куди-небудь, розвієшся?" - переповідала слова чоловіка Ліза.

Андрій Ющенко називає дружину "Масянічка" і просить її потусити

В результаті дружина Ющенка почала виходити на тусовки. А от їхати кудись далеко Ліза поки що не наважується. Не хоче залишати саму тримісячну доньку Варвару.


"Ні", - категорично підтвердила Ліза.

"Шалено хочеться кудись поїхати. І Андрій навіть робив мені такий подарунок на день народження: сам усім зайнявся, придбав путівки... Але я, на жаль, вирішила відмовитися від такої захоплюючої поїздки. Тому що я не уявляю, як я можу поїхати, я не готова поки що кинути дитину. Навіть на тиждень", - запевнила колишня мадмуазель Єфросиніна.

Ліза більше не дається на острови

Як уточнила Лізавета, Андрій знову хотів подарувати дружині вояж на екзотичні острови. Нагадаємо, серед останніх поїздок пари значаться подорожі на Мальдіви та Сейшели.

Водночас Ющенки на пару з Єфросиніними потроху розкручують власний "дитячий" бізнес. Нагадаємо, в одному з інтерв‘ю Ліза зізнавалася, що мріє відкрити власний дитячий садочок. Ось до цієї мети панянка і йде семимильними кроками.

"Не за власні кошти. За гроші моєї мами, за допомогою моєї мами", - уточнила джерело прибутків на бізнес дружина сина екс-президента.

Екс-мадмуазель Єфросиніна розкручує "дитячий" бізнес за рахунок мами

Причому цей бізнес Ліза називає спільним:

"Звісно.. Я не можу сказати "мій", тому що я заміжня, у мене є чоловік. Мама від початку відкривала бізнес для мене, вона продовжує це робити. А оскільки це мій бізнес, це буде й бізнесом Андрія, оскільки ми сім‘я".

"Відкриті поки що групи раннього розвитку у кількох державних дитсадках", - пояснила стадію розвитку сімейної справи Лізет. При цьому, як додала Єлізавета, у власному дитячому садочку Ющенків ще триває ремонт.

Ющенки роблять ремонт у власному дитсадку

Фото "Сегодня", "JetSetter.ua", "E-motion", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів