У мільярдера Ніколаєнко є чотири жінки, а він натякає на ще одну

5 квітня 2011, 11:13

Власниця конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт", подружка Дональда Трампа та дружина літнього мільярдера Філіпа Раффіна Олександра Ніколаєнко готова народити ще. 21-го березня її первістку Річарду виповнився лише 1 рік, а вона вже думає про другу дитину.

"Згадуючи вагітність, пологи і перший рік життя синочка, ми з Філом однозначно ще хочемо дітей. І будемо шалено щасливі, якщо це станеться", - запевнила Ніколаєнко в інтерв'ю "VIVA! Украина".

Водночас стать майбутньої дитини подружжя мільярдера мало турбує, хоча Раффін не відмовився б від дочки.

Ніколаєнко: "Ми з Філом однозначно ще хочемо дітей"

"Хто з'явиться - хлопчик чи дівчинка, - насправді не має значення. Філ теж каже, що стать дитини не має значення, але тим не менш тактовно натякає, що доньки більше люблять татусів. Можу сказати одне: ми обоє будемо щасливі, якщо у нас народиться ще один такий самий малюк, як наш Річі", - додала Олександра.


Перший день народження сина, Річарда Вільяма Раффіна, святкували у сімейному колі. Імовірно у зв‘язку із такою приємною подією розчулена матуся згадала, як ходила вагітною.

"Після нашого з Філом весілля ми обопільно вирішили, що хочемо поповнення у сім'ї. Тому, безумовно, вагітність була для нас бажаною і запланованою... Про вагітність ми дізналися на досить ранньому терміні. Тому відразу ж почали готуватися", - поділилася вона спогадами.

Маленькому Річарду Раффіну днями виповнився 1 рік...
...а татко-мільярдер вже хоче "організувати" йому сестричку

До речі, Ніколаєнко ходити з животиком сподобалося:

"За моїми відчуттями, можу сказати однозначно, що це один з найприємніших періодів у житті жінки. Миті очікування малюка і підготовка до його появи на світ у кожних батьків залишають найбільш зворушливі спогади".

Також Саша заохотила тих майбутніх мам, які вирішать народжувати самотужки:

"Згадуючи 21 березня 2010, можу заспокоїти всіх майбутніх мам, які приймають рішення народжувати самостійно: нічого в цьому страшного немає. І деякі фільми із залякуваннями і криками породіль-актрис сьогодні у мене як у досвідченої мами викликають лише посмішку".

Вагітність стала для міски одним з найприємніших періодів у житті

"Перше, що зробив Філ - це захоплено сказав: "У нього така сама ямочка на підборідді, як у мене! Дивися, який він красень!" Ці радісні моменти моя сестра знімала на камеру, і ми неодноразово їх переглядаємо. Дуже зворушливо - зустріч батька і сина", - поділилася Олександра.

До речі, ім'я синові Ніколаєнко зі своїм мільярдером підібрали разом з родичами, щойно дізналися про стать майбутньої дитини:

"Він для нас - Річард, й інших варіантів просто не могло бути. І протягом всієї вагітності ми називали малюка тільки на ім‘я".

Для майбутнього спадкоємця ще до його народження підготували цілих чотири кімнати. Однак хлопчик виявився дуже активним і, як каже Олександра, мешкає просто скрізь:

Матуся-Ніколаєнко вважає себе досвідченою

"Оскільки мій малюк дуже активний і вже бігає, йому потрібно багато простору", - сказала Олександра.

У багатих свої примхи: поратися з однією дитиною Ніколаєнко та її товстосуму допомагають аж три няні, які працюють позмінно.

"Нянь ми брали на роботу за принципом "професіоналізм, досвід та людські якості". Але ще дуже важливими критеріями у підборі няні для мене є акуратність і організованість", - заявила Олександра.

Таким чином, мільярдера Філа Раффіна регулярно оточують як мінімум чотири жінки: дружина і три няньки його сина. Втім, якщо Саша народить йому дочку, дівчат буде ще більше.

Ніколаєнко, до речі, підкреслила: "Вихованням же Річарда займаємося виключно я і мій чоловік".

Мільярдер Раффін тримає для одного сина трьох няньок

Також Ніколаєнко веде спеціальний щоденник, куди записує всі подробиці життя сина, його зріст, вагу. Є й окремий зошит з меню на кожен день.

Нагадаємо, малого Річарда Вільяма Раффіна хрестили торік, на початку вересня, в одеському Свято-Преображенському кафедральному соборі. Ніколаєнко вважає цей храм одним з найкрасивіших в України. Хрещеною матір'ю її сина стала старша сестра Оксана, а хрещеним батьком - рідний брат Філіпа Раффіна Патрік.

Фото missukraineuniverse.com.ua, "Бліка" та журнала FHM

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів