Ніколаєнко таки була з Рудьковським. Новини з суду

7 серпня 2008, 16:07
Авіакомпанія, послугами якої користувався екс-міністр транспорту і зв‘язку Микола Рудьковський, коли здійснив скандальний рейс у Париж , заявляє, що на борту літака з ним була модель Олександра Ніколаєнко.

Це стало відомо у ході чергового засідання Печерського райсуду Києва у справі Рудьковського, пише газета "СЕЙЧАС".

Після місячної перерви процес досі перебуває у стадії допиту свідків суду й ускладнюється їхньою неявкою.

У понеділок мали бути заслухані показання трьох свідків, але жоден з них не з'явився на засідання.

Через це судді довелося змінити порядок вивчення доказів і перейти до розгляду письмових показань свідків, які вмістилися у п'ятьох томах.


Під кінець засідання суддя оголосив, що у матеріалах справи є акти виконаних робіт компанії "Чалленж Аеро", яка 10-12 червня здійснила переліт по маршруту Київ-Париж-Київ з пасажирами на борту Миколою Рудьковським та Олександрою Ніколаєнко.

Протягом усього засідання, пише газета, Рудьковский на те, що відбувається у залі не звертав уваги. Він то щось замальовував у блокноті, то, відкинувшись на спинку стільця, позіхав із закритими очима.

Коли ж, зачитуючи акт виконаних робіт авіакомпанії, суддя озвучив прізвище Ніколаєнко, у залі оживилися всі, крім самого Рудьковського. Він, як і раніше, сидів із закритими очима, відкинувшись на спинку стільця.

До слова, показань Олександри Ніколаєнко у матеріалах справи не найшлося.

Як з‘ясувалося, адвокати Рудьковского просили слідство взяти у неї показання. Але слідчий з особливо важливих справ столичної прокуратури, який вів цю справу, не задовольнив прохання адвокатів. Він запевняв, що її показання не можуть вплинути на хід розслідування.

Цікаво, що раніше в оточенні моделі її спільний політ із Рудьковським заперечували: "Цього дня 9 червня Саша разом з Людмилою Бікмулліною були в Києві на врученні премії Катерини Осадчої "Топ-10 світських леді України". Ніколаєнко абсолютно необґрунтовано втягнули в політичний скандал", - говорилося у газеті "Сегодня".

Нагадаємо, кримінальна справа стосовно Рудьковского порушена по ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу слідчим відділом прокуратури Києва за матеріалами СБУ.

Екс-міністр підозрюється у розтраті майже 393 тисяч гривень держкоштів, якими був оплачений його чартер по маршруту Київ-Париж-Київ у червні 2007-го. Судовий процес над екс-міністром розпочався 20-го березня 2007 року.

Фото Дмитра Амідова, "СЕЙЧАС" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів