Білик доки з бойфрендом не переспить, людям не покаже

5 квітня 2011, 17:07

Співачка Ірина Білик витрачає 15 тисяч на місяць, аби тільки схуднути. Зірка вже два місяці, як закохана в "хорошу людину", але досі не мала з нею сексу.

Про це в інтерв‘ю "Донбассу" сама артистка розповіла за лаштунками донецького концерту в рамках туру "Моя любов".

"Вже два місяці я спілкуюся з однією хорошою людиною і, схоже, знову закохалася. Але ми поки ще не спимо разом, тож представляти його публіці зарано!" - запевнила Білик.

І майже одразу співачка, якій 6-го квітня стукне 41, додала:


"Я хочу ще раз вийти заміж і народити дитину!"

Білик знову хоче заміж і народжувати

Нагадаємо, зараз Білик виховує 11-річного сина Гліба від моделі Андрія Оверчука, її колишнього чоловіка. Взагалі, співачка у шлюбі була неодноразово - як в офіційному, так і у фактичному, тобто цивільному.

Під час свого виступу у Донецьку, на сцені, Білик так розійшлася, що почала показувати, яка в неї є обручка. А потім почала допитуватися у присутніх в залі чоловіків, хто з них одружений. Побачивши всього кілька піднятих рук, зірка радісно підсумувала:

"Значить, більшість хлопців вільні! І можуть стати моїми!"

Білик тішать неодружені чоловіки на її концертах

От і спробуй розбери, що ж насправді в особистому житті співачки відбувається: обручка є, а чоловіка шукає...

А те, що нещодавно Білик в одязі перейшла на балахони, вона пояснює не зіпсованою фігурою і ожирінням. За словами Іри, зайва вага тут ні до чого. Просто їй зараз подобається так одягатися.

"Так, мої смаки змінилися, і тепер мій образ - звичайний, невигаданий, так я одягаюся у повсякденному житті і так виступаю на сцені. Змінювати у собі нічого не буду, хіба що волосся відпущу", - зауважила вона.

Білик перейшла на балахони не через погану фігуру

Водночас співачка розповіла, що над фігурою таки працює:

"А фігуру підтримую у формі завдяки баланс-меню гімнастки Каті Серебрянської: їм варені овочі, каші, рибу, м'ясо. Це обходиться у 5000 гривень за 10 днів, але я відчуваю результат".

Втім, довго на дієті Серебрянської Білик не протримається.

Білик взялася за своє тіло, щоб іншим легше було піднімати?

"Хоча сильно худнути не хочу. Чоловіки ж не люблять надто худих. Взагалі, сьогодні я добре виглядаю. У мене і зморшок-то немає!" - підкреслила Ірина.

Крім того, артистка відзначила, що заробляє гроші на своїх концертах, і їй всього у житті вистачає.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів