Дікусара любить теща, а свекруха Білик носить їй рибу на концерт

31 грудня 2008, 15:10
Танцівник Дмитро Дікусар свою весільну обручку з білого золота із діамантами називає "шайбою". Нещодавно 23-річний блондин і його 38-річна дружина-співачка Ірина Білик повернулися з італійського відпочинку.

Тож Діма поділився і новинами з Італії, і своїми "батьківськими мріями", а також розказав деякі пікантні подробиці його стосунків із тещею.

"Іра хотіла купити квартиру в Мілані, але дорого коштувала. А коли подешевшала - передумала. Їй і в Києві вистачає, має дві", - ділиться інформацією Діма з "Газетою по-українськи".

При цьому криза, схоже, пару не зачепила.

"Ми ж не бізнесмени - нічим не торгуємо. Ірин заробіток - це голос, мій - ноги. У мене роботи трохи поменшало. А Іру запрошують, як і раніше. Як купували їжу, одяг і подарунки, так і купуємо", - пояснює він.


Чоловік Білик Дікусар купував подарунки, а з нього витягнули інформацію про те, де гроші лежать

За його словами у пари був невеликий вклад у банку. Але ще задовго до кризи друзі порадили забрати його. "Тепер тримаємо гроші вдома", - рекламно заявляє необережний Дікусар.

Заразом Діма, який вже рік як одружений, вирішив згадати, як все починалося. Каже. В Бразилію поїхали, бо в Україні одружуватися - було б надто просто.

"А освідчувався я по-простому: сиділи в Іри вдома, кажу: "Давай одружимося". Того вечора якраз було півроку наших стосунків. Я хотів швидко одружитися, не затягувати", - зізнається він.

"Ми не вінчалися, бо це дуже серйозний крок. Іра вже була повінчана з Андрієм Оверчуком, потім їх розвінчали. Ми не розписувалися і не збираємося. Коли підемо в РАЦС, це стане остаточним сигналом, що я претендую на Ірині квартири чи машини", - розкладає все по полицях Дікусар.

Дікусар: "Коли підемо в РАЦС, це стане остаточним сигналом, що я претендую на Ірині квартири чи машини"

"Усім попереднім чоловікам Іра залишала по машині. А я їжджу на таксі, бо не люблю керувати. Та й машину Іра мені не купувала", - додає танцюрист.

Нагадаємо, до Діми Білик провела вісім років зі своїм продюсером Юрієм Нікітіним. У 1998-му вона вийшла заміж за модель Андрія Оверчука, від якого народила сина Гліба. Потім був період під знаком хореографа Дмитра Коляденка.

До речі, 9-річний Гліб кличе Діму на ім‘я, ще інколи - Дікусаром, але ніколи батьком.

"Боже збав. У нього є батько! Андрій приходить щовихідних. Ми спілкуємося, п'ємо чай. А я Глібові друг. У нього є любов у школі, але як справжній чоловік він особисте тримає при собі. Нам з Ірою він може лише розказати, що з кимсь побився", - розповідає чоловік Іри.

За його словами, хлопчик вчиться посередньо, а з точних предметів у нього навіть провали. Натомість, як підкреслює Дікусар, Гліб гарно грає на гітарі, піаніно, ходить на хор, танці, займається плаванням, теквондо.

Діма хоче хлопчика

"Коли я вперше прийшов до них, Гліб подав мені руку й обійняв. Іра дуже любить Гліба, постійно його обіймає", - додає танцюрист.

"Дуже хочу хлопчика", - зізнається Діма.

"Із Ірою про спільних дітей говоримо, але це вже як Бог дасть", - додає він одразу.

А поки що Дікусар від‘їдається на жінчиних котлетах, які, між іншим, нахвалював ще її попередній чоловік продюсер Юрій Нікітін.

"Найбільше люблю Ірині котлети. Хоча слово "котлети" якось негарно звучить. Іра готує їх зі свинини, сама робить фарш. Іще смачно варить окрошку. Коли має час, може довго стояти біля плити. А я вмію приготувати хіба що каву", - морщить носа Дікусар.

Можливо, талант до приготування котлет закрався в Іру Білик на генетичному рівні. Адже мама співачки Ганна Яківна - головний шеф-кухар на "Інтері".

Дікусар закоханий в Ірині котлетки

"Добре запам'ятав її день народження - тоді вперше назвав тещею. Вона була у захваті, бо я був першим, хто її так назвав. Теща мене любить. Якось прийшов додому о 10-й годині з роботи. Ганна Яківна була у нас у гостях. Наробила мені бутербродів і чаю. На підносі принесла аж на диван. Я був у шоці. Потім звик", - ділиться Діма.

Натомість Ірина Білик маму Дікусара, за його словами, називає феєю - нібито за добрі очі. Зі своїми батьками-одеситами танцюрист познайомив Білик на проекті "Танці з зірками". Мати у Дмитра - фармацевт, тато працює на "швидкій", а його старший на шість років брат - архітектор.

"Через кілька місяців запросили тата з мамою в Київ. Мама дуже старається догодити нам. Іра полюбила мамину фаршировану рибу. Коли виступає в Одесі, мама рибу несе їй на концерт", - підводить до апогею сімейної ідилії чоловік поп-зірки.

Фото "Газети по-українськи", прес-служби Mamamusic, фото надане прес-службою Оксани Марченко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів