Баляндраси 15.08

На зірку "9 роти" злетілися "багіні" Суркісів і Мартиненка

8 квітня 2011, 11:19

Днями відбулася вечірка з нагоди початку зйомок фільму "Богині". Родзинкою вечора став російський актор і племінник режисера Федора Бондарчука Костянтин Крюков, а гості зібралися у барі одного з київських готелів

Як розповіла ТаблоID ведуча вечора і одна з учасниць проекту Світлана Вольнова, ця кіновечірка стала першою у циклі подібних заходів. З 11 новел фільму про богинь відзнято лише перших 2, але продюсери вирішили не чекати на прем'єру в влаштували для себе свято.

Світлана Вольнова і Костянтин Крюков велив кіновечірку про богинь

Найбільший інтерес присутніх на події жінок різного віку викликала поява красунчика Костянтина Крюкова, зірки фільмів "9 рота" та "Спека". Одна з них так поспішала до російської зірки, що мало не збила Вольнову з ніг.

Втім, нікого з присутніх актор не розчарував. Крюков багато жартував і смачно розповідав анекдоти про своє київське життя.


Подивитися перші кадри нової стрічки з Крюковим прийшла дочка президента Федерації футболу України Григорія Суркіса Світлана (друга ліворуч)
Тут же була двоюрідна сестра Світлани Суркіс Марина, дочка президента ФК "Динамо" Ігоря Суркіса

"Цей фільм - це одинадцять новел. Кожна новела розповідає про певну богиню з давньогрецької міфології. Ці самі богині живуть у нашому сучасному житті", - ще під час зйомок розповідав про кіно Крюков в інтерв'ю "Main People".

Завішана золотом дружина депутата Верховної Ради Миколи Мартиненка Ганна (ліворуч) тусила з подружками

Як зізнавався тоді Костя, він справді перейнявся зйомками і самим фільмом:

"Я просто дуже вболіваю за цей проект. Я сам підбираю собі костюми, чого взагалі, як правило, не роблю".

Лідер гурту "Танок на Майдані Конго" Олег Михайлюта, він же Фагот, мирно милувався вечірнім Києвом

А у ході вечора на плазмових екранах бару крутилися вже змонтовані кадри перших двох кіноновел. У них мерехтіли вже добре знайомі обличчя акторів Олексія Горбунова, Костянтина Крюкова, Віталія Лінецького, Світлани Вольнової.

Як зауважила Вольнова, якщо кіновечірки проходитимуть періодично (а організатори їх обіцяють не менше 10), то це буде найбільш розпіарений фільм в України ще до його виходу на екран.

Крюков

Фото "Main People" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів