Син глави "Газпрому" шукав наречену на "Міс Київ"?

8 квітня 2011, 13:41

Новоспечена "Міс Київ" Олена Сендецька не усім припала до душі. Дівчина, якій притаманна не дуже класична як для красуні зовнішність, у когось викликала симпатію, а у когось навпаки - відторгнення. А той факт, що міска має інтимні стосунки із помічником загадкового депутата на багатьох подіяла, наче червона ганчірка на бика.

Нагадаємо, 6-го квітня у київській "Опереті" обрали "Міс Київ-2011". Нею стала 19-річна конкурсантка під № 13 - блондинка Олена Сендецька.

Коли дівчина отримувала нагороду, один з глядачів відправив на сцену охоронця з великим букетом для неї. Як з'ясувала "Комсомольська правда в Україні", це був її бойфренд, що працює помічником народного депутата.

Втім, нова "Міс Київ" хутенько заявила, що її бойфренд у підготовці до конкурсу допомагав їй лише моральною підтримкою. А на запитання, чи допомагав Олені хтось виграти конкурс, Сендецька заявила, що завжди і всього добивається самотужки.


Новоспечена "Міс Київ-2011" відхрещуєтсья від допомоги помічника депутата, з яким живе

Зауваження про те, що їй притаманна "некласична краса", міска прокоментувала так:

"Коли дивишся на себе у дзеркало щодня, перестаєш помічати свою зовнішність взагалі".

Втім, став відомий ще один цікавий факт. Виявляється, чергова переможниця українського конкурсу краси працювала в модельному агентстві, яке нещодавно викупив бізнесмен-тусовщик Онищенко.

Міска перестала помічати свою зовнішність

"Я працювала як модель агентства Faces у Лівані і Туреччині, місяць тому збиралася на роботу до Японії, але не поїхала через форс-мажорні обставини. Зараз збираюся у Париж", - повідомила Сендецька.

Кілька слів сказала Олена, яка навчається в авіаційному технікумі, і про своїх батьків.

"Мама домогосподарка, а батько не живе з нашою сім'єю останні 9 років", - повідомила дівчина.

Олена працювала на бізнесмена-"місковода" Онищенка

"Мама завжди каже мені, що у сімейному житті жінка має бути хитрою і вміти згладжувати кути", - поділилася міска "життєвою премудрістю", якої навчила її мати.

Ось тільки сама "Міс Київ-2011" нагадала, що заміж поки не збирається - мовляв, ранувато, треба досвіду набратися.

Крім корони, новоспеченій "Міс Київ" вручили косметику, вбрання і туристичні путівки від спонсорів. А один з членів журі, продюсер фільму "Викрутаси" Олексій Боков, запросив кирпату білявку до Москви на проби нового фільму.

До речі, журналісти помітили у залі Оперети сина глави правління "Газпрому" Олексія Міллера.

До нової міски придивлявся і син глави "Газпрому"?

Юнак дивився з залу все шоу до самого кінця, а у фіналі виніс квіти директору конкурсу "Міс Київ" Лілії Кузнєцовій. Серед VIP-гостей прокотилися чутки, що парубкові шукають наречену.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Фокуса""E-motion", "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів