Батьком дитини Лободи міг бути не Цар

11 квітня 2011, 12:52

Новоспечена матуся Світлана Лобода запевняє, що пологи минули без ускладнень. Ім‘я новонародженій донечці співачка ще не обрала, а от із прізвищем все зрозуміло.

Як повідомлялося, 28-річна артистка стала мамою у суботу 9-го квітня.

Батьком дитини став цивільний чоловік співачки 26-річний Андрій Цар.

До клініки Лобода попрямувала лише увечері, коли у неї почалися активні перейми.


"Я дуже хвилювалася всі ці дні, але все минуло добре, швидко і без ускладнень. А надто коли тримаєш це маленьке диво на руках, то розумієш, що все це терпіла не дарма. Я дуже щаслива!" - запевнила Світлана у коментарі "Life Showbiz".

Лобода: "Коли тримаєш це маленьке диво на руках, то розумієш, що все це терпіла не дарма"

Нагадаємо, Свєті пророкували пологи ще наприкінці березня. Так "зорієнтував" прихильників зірки продюсер Костянтин Меладзе. Саме він обмовився, що співачка не виступить на концерті "ВІА Гри" на правах екс-учасниці, оскільки їй цими днями народжувати.

Втім, прогноз не справдився. Лише у квітні у Лободи з‘явилася дівчинка, яка при народженні важила 3 кілограми.

Ім'я маляті пара ще не вигадала. Хоча напередодні Свєта казала, що в них з Андрієм було кілька варіантів - як для дівчинки, так і для хлопчика. Та співачка, яка не схотіла заздалегідь дізнаватися стать майбутньої дитини, вирішила, що "до дитини ще треба придивитися".

У Лобода з Царем тепер ростиме дочка

А от із прізвищем все буде простіше. Донька Лободи носитиме милозвучніше прізвище батька - Цар. Саме це прізвище стоїть у паспорті Андрія. А от раніше танцюрист був "Онищаком", пише "Сегодня". Відповідно, і його дочці могло дістатися таке, менш претензійне прізвище.

За інформацією газети, Лобода народжувала у приватній клініці. Пологи плюс спостереження за вагітністю там обходяться у середньому в 50 тисяч гривень. Там же свого часу народжували співачки Ганна Седокова та Віра Брежнєва.

"Свєта відмовилася лягати у пологовий будинок раніше терміну, а переступила його поріг, лише коли відчула, що почалися перейми", - розповіли в оточенні співачки.

"Необхідні речі вона зібрала заздалегідь, тож Андрій просто відвіз її в "Ісіду" і залишився з нею", - додав інформатор газети.

А Свєта могла народити не від Царя, а від Онищака...

За словами джерела, з новонародженим малям та його зірковою мамою все гаразд:

"А почуваються Свєта та доця добре. Днями збираються виписуватися".

Цікаво, що хоча Лобода досі не оголосила "конкурс" на звання хрещених батьків для дочки, охочі ними стати вже є. Як-то кажуть, перед батька в пекло полізла депутат Партії регіонів Ірина Бережна.

"Свєта мені надіслала смс-ку, що стала мамою і дуже щаслива, а я побажала їй і донечці здоров'я. Вихідними поїду до них додому, вже й подарунки купила. Якщо Свєта запропонує бути хрещеною, із задоволенням погоджуся, але ми цю тему поки не обговорювали", - поділилася депутатка-подруга Лободи.

Такою Свєта була на останніх місяцях вагітності

Нагадаємо, Свєта з Царем після народження дитини збиралися жити у приватному заміському будинку, який орендувала Лобода. Співачка планує приділяти максимальну кількість часу доньці і якнайдовше тримати її на грудному вигодовуванні. А от від послуг няні співачка відмовилася. У догляді за немовлям їй допоможуть чоловік і мама.

Фото прес-служби Лободи, "Life Showbiz", "Viva! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів