Байрак у купальнику ховається у VIP-зоні і сексом не займається

Понеділок, 9 травня 2011, 12:12

Ці травневі свята режисерка і телеведуча Оксана Байрак планувала провести у Туреччині. В один із п‘ятизіркових готелей Кемера вона збиралася з веселою компанією друзів і новим бойфрендом.

До речі, наразі Байрак почувається королевою світу і думає, що оточуючі сприймають її точно так само.

Привселюдно засмагати у купальнику ягідка-Байрак не соромиться. Мало того, вона забезпечила собі "відповідну" реакцію людей на себе на пляжі.

"Знаєте, я вирішила це питання раз і назавжди - я завжди відпочиваю лише у VIP-зоні. Там до мене підходять і кажуть тільки: "Дякуємо, любимо, цілуємо, чудово виглядаєте". Дякувати Богу, ніхто не фотографує і не розвішує потім ці знімки", - каже Оксана "E-motion".

 Байрак показує своє тіло лише у VIP-зоні

Втім, як запевняє Байрак, фотографуватися в купальнику вона не боїться:

"Можу і сфотографуватися, адже у мене з фізичною формою все гаразд".

Причому, як зауважує жінка, жодних процедур омолодження вона не проходить:

"Ні, я, можливо, посперечаюся з вами, але жодних процедур я не роблю. Хоча сама вже помічаю, що дуже добре виглядаю. Просто я повернулася до себе, це моє відчуття життя, і про те, що моя вага повертається в норму після певних моментів, хвороб, не будемо зараз говорити".

Байрак не переживає стосовно своїх форм і "зажимається" з хлопчиками з шоубізу

Окрім того, як зізналася режисерка, вона нині перебуває у стані закоханості.

"Так, я закохана, я почуваюся королевою світу, мене так сприймають, мені дуже добре!"

Байрак про нового бойфренда не сказала нічого конкретного – лише зауважила, що разом вони три місяці, і туману напустила.

"Кожен мій обранець робить мене щасливою, тому що я обираю собі справжніх чоловіків. Мій обранець - чоловік, чоловік з великої літери. Ну, а все інше - це вже мій особистий простір", - сказала вона.

Байрак: "Я сама вже помічаю, що дуже добре виглядаю"

"Чоловік має бути сильним, красивим і, звісно ж, забезпеченим. І незвичайним. Забезпеченим він має бути з великої літери", - додала згодом Оксана і наголосила: "Усі мої чоловіки забезпечені з великої літери".

Навіть ім‘я своєї останньої закоханості Байрак тримає у таємниці.

"Ні, він не боїться публічності, він виходив зі мною на кілька заходів. Якщо я буду називати ім'я кожного свого обранця, то скажуть, що "вона не дуже добре поводиться", - пояснила мовчанку жінка.

 Байрак любить забезпечених з великої літери менів

А ще вона запевнила, що сама дорогі подарунки від забезпечених чоловіків завжди повертає: "…Але я не дурна, я просто незалежна. Це все для того, щоб потім не бути винною навіть внутрішньо, для себе".

Найдорожчим подарунком, який вона може зробити чоловікові, Байрак вважає себе кохану.

"Чоловікам, яких я люблю, дарую себе. Це найбільший подарунок у житті. І потім, коли я з ними розлучаюся, то я для них залишаюся приємною", - зауважила телеведуча.

А от що пов'язує Байрак із Козловським?

Однак, як визнала Байрак, не з усіма своїми колишніми вона підтримуєте зв'язок:

"Не з усіма. Буває, я прокидаюся і розумію, яку дурість я зробила у своєму житті, і викреслюю цього чоловіка назавжди. Але це буває рідко".

І наостанок режисерка додала, що ніколи не займається сексом: "Я ніколи не займаюся сексом, я займаюся коханням".

Фото "E-motion" та "Гламурчіка"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів