Потап не заперечує, щоб дочка торгувала рибою на ринку

Вівторок, 10 травня 2011, 17:40

Колега Насті Каменських по дуету, продюсер і репер Потап без гумору спілкування зі своїми дітьми не сприймає.

Про те, як виховує дітей і тягає молодіжні слівця з їхнього лексикону, шоумен розповів в інтерв‘ю журналу "ОК!", пише агентство "Secret Service".

Як відомо, Потап з дружиною Іриною виховують спільного трирічного сина Андрійка, а також - Наташу, 13-річну дочку Іри від першого шлюбу.

 Потап свої педагогічні здібності випробовує на дочці Наташі й синові Андрійкові

За словами Потапа, він чудово ладнає з дітьми і не останню роль у педагогічних моментах грають дотепи.

"Я використовую гумор для того, щоб пояснити Наташі якісь життєві ситуації. Іра жорсткіша, вона може сказати: "Ти хочеш рибу продавати на базарі?" А я можу додати, що продавати рибу на Бессарабці було б непогано", - наводить Потап приклад з сімейного життя.

Репер використовує гумор для того, щоб пояснити життєві ситуації дочці

Як впевнений Потап, синові передалася його дотепність:

"Андрійко - маленький хлопчик, який вміє жартувати, відмінно грає у будь-якій ситуації, може приколотися - настільки артистичний!"

Водночас старша донька репера Наталя зростає витонченою і душевною дівчинкою.

Син шоумена Андрій вже вміє жартувати 

"Матеріальне її не цікавить, вона справжня і чесна, навіть не любить, коли при ній починають чимось випендрюватися, мовляв, ой, у мене новий iPad2! Наташа цю людину відразу викреслює або ставить на місце, а для себе робить висновок. Мені здається, вона буде дуже гарною дружиною, і її майбутній чоловік одержить золоту людину", - поділився Потап.

Також, як виявилося, подеколи Потап саме у Наташі запозичує модні слівця зі сленгу сучасних школярів.

 

"Я питаю: "Наташо, що тобі і твоїм друзям зараз подобається? Які фрази, фішки?" Ми сидимо, і вона мені показує скорочення слів, які в Інтернеті пишуть, я в неї вчуся, беру більше від дітей в роботу щось, переймаю у неї якісь нові віяння молодіжні. Наприклад, пишуть: "Не знаю, мб". Думаю, що за "мб"? Виявляється, це означає "може бути", - пояснює Потап.

За словами артистка, він вже думає написати пісню з цим "мб".

Фото журналу "ОК!"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів