Ляшко для Януковича обмочив штанці та випив. ВІДЕО

11 липня 2011, 15:45

Депутат від БЮТ Олег Ляшко осягає тонкощі піару. Цього разу скандальний парламентар використав два безпрограшні ходи: 1 - згадав ім‘я президента Віктора Януковича і 2 - оголив торс.

Бютівець казився під дощем босоніж, привселюдно роздягнувся, натякнув, що прем‘єр Микола Азаров - це "ноль", і випив за Януковича.

На сторінці Ляшка у Facebook з‘явилося відео, на якому депутат босоніж бігає під зливою у столичному Пасажі.

Олег Валерійович до своїх дитячих розваг долучив підтягнутого парубка зі спортивною фігурою. Хто знає, можливо, це новий друг бютівця.


Після скакання по калюжах, Ляшко із товаришем залетіли під тент кав‘ярні, і Олег Валерійович привселюдно почав роздягатися. Депутат зняв мокру футболку і взявся прибирати за собою воду на підлозі закладу. Одразу по тому він накинув сухий рушник і ковдру.

"Найкращий подарунок на день народження це пробіжка Ляшка під дощем в Пасажі. От подарунок Януковичу на день народження!" - виголосив задоволений собою Ляшко, який на ту мить вже імовірно чогось хильнув.

"Я думаю після цього він мене прем‘єр-міністром має призначити, після такого вітання на день народження", - сказав бютівець і вже потягнувся до келиха, як вирішив додати:

"Але заради країни я відмовлюся від посади прем‘єр-міністра, бо сьогодні прем‘єр-міністр - це ноль. А треба брати тільки ті посади, з яких можеш впливати на долю країни".

Після цих слів Ляшко із почуттям виконаного обов‘язку і демонструючи голі груди у кафе перехилив келих, імовірно, з алкоголем.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів