Чоловік Лободи не любить, коли вона випинає губи

19 липня 2011, 13:23

Співачка Світлана Лобода, , яка після пологів вже встигла оголитися, замислюється про другу дитину.

Про плани щодо сина, майбутнє з цивільним чоловіком Андрієм Царем і боротьбу із власними губами, Свєта розповіла жіночому журналу.

"Насправді турботи про маленьку дитину - це зовсім не так страшно, як спочатку здається. Особливо коли є мама і хороша няня. Тож я думаю, років за п'ять можна подумати про хлопця", - сказала Лобода в інтерв'ю журналу "Cosmopolitan", пише "Live Story".

"Я б ще довго не зважилася на такий відповідальний крок, тому що, звісно ж, боялася б, що це виб'є мене зі звичної колії. Але все сталося так, як мало статися. І це, як показав час, зовсім не заважає мені розвиватися і працювати", - стверджує колишня "ВІА-Гра".


Лобода: "Років за п'ять можна подумати про хлопця". Фото з сайту співачки

Як зізнається Лобода, її цивільний чоловік Андрій Цар став першим у її житті чоловіком, від якого вона захотіла дитину.

"Так сталося, що ми підходимо одне одному ідеально, і я не можу цим не пишатися. Мені завжди важко прогнозувати, як складуться стосунки. Але мені здається, що з Андрієм у нас все може бути довго", - поділилася зірка.

"У нас є обожнювана донька, яку ми дуже любимо, і є прагнення розвиватися, займатися моєю творчістю. Андрій живе нашими стосунками, живе нашою роботою, живе нашою дитиною. А що ще потрібно жінці, щоб бути щасливою?" - зауважила Свєта.

Лобода сподівається пробути з Царем чимдовше. Фото Максима Зайцева, "E-motion"

Між іншим, за словами Лободи, Цар - єдина людина, яка може її підправляти. Інших вона може слухати, але не чути.

Зокрема, саме Андрій якось нарікав на те, що Лобода робить зі своїми губами.

"Наприклад, рік тому на одній з фотосесій Андрій підійшов і сказав: "Свєта, не варто так випинати губи, це негарно". Після того я стала викорінювати у собі цю дурнувату звичку юності", - зізналася Лобода з посмішкою.

"Свєта, не варто так випинати губи, це негарно", - переконував Лободу чоловік. Фото "Дусі"

Як відомо, співачка стала мамою 9-го квітня цього року. 28-річна Свєта народила своєму танцюристу й директору Андрію Царю дочку Євангеліну.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів