Власова обшивається за так, а Lady Gaga їй огидна

12 серпня 2011, 15:30

Співачка Євгенія Власова знайшла собі додатковий заробіток, як Світлана Лобода.

Про це пише сайт "E-motion".

Як з‘ясувалося, час від часу екс-дружина продюсера "ВІА Гри" Костюка шиє одяг. А вже наступного літа вона планує випустити футболки свого дизайну, як до неї це робила колега по сцені Світлана Лобода.

"Мені це подобається, і я це вмію робити. Звичайно, шию я собі дуже рідко. Але іноді приходить натхнення, і я можу пройтися по магазинах, вибрати тканину, й у результаті щось пошити цікаве", - розповідає Власова.


Власова любить вигадувати дизайн суконь

Назвати, що конкретно надихає Женю на пошив, вона не змогла.

"Єдине, що я знаю - це те, що зараз модні волани, от ними я й прикрасила свою нову сукню. При цьому я ніколи не дивлюся на картинку й не кажу дизайнерам, що я хочу саме таку сукню. Я сама в голові вигадую образ і вже знаю, що саме хочу. От тільки для того, щоб мені пошили те, що я хочу, потрібно дуже довго пояснювати", - визнає вона.

Як ділиться Власова, її вже давно відвідує думка про те, щоб спробувати себе в ролі дизайнера.

"...Але мене трохи випередила інша артистка. Свого часу я хотіла випустити футболки з дуже красивим логотипом Єдинорога. Думаю, наступного літа в мене все ж вийде це зробити", - каже Євгенія.

А наступного літа Женя, як Лобода, видасть колекцію футболок

Втім, колекцію футболок співачка якщо і випустить, то, за її словами, лише заради задоволення.

"У нашій країні, на жаль, на цьому багато грошей не заробиш", - зауважує вона.

Також Власова розповіла, що екстриму не любить, а відпочиває, "як бабуся", причому грошей на відпочинок витрачає не багато.

"Просто я дуже люблю пасивний відпочинок. З мене навіть донька сміється, що я відпочиваю як бабуся. Просто я дуже люблю гуляти, дихати свіжим повітрям і мовчати. А ще не люблю, коли на відпочинку голосно грає музика. Для мене дуже важлива тиша", - запевняє вона.

Власова: "З мене навіть донька сміється, що я відпочиваю як бабуся"

Як каже Женя, екстрим - це її професія, тож їй цього вистачає і на сцені, й у житті. Що добре, то це що, схоже, Власова стресам не дуже то й піддається.

"Розумієте, людину, яка пройшла через труднощі і страшну хворобу, не засмутить така дрібниця, як зламана сережка", - впевнена вона.

А ще, як зізнається співачка, вона не прихильниця епатажу. Навпаки, такі коники, яких викидає на сцені американська зірка Lady Gaga, для неї - нонсенс.

"Ні, на таке я не готова, і вважаю такі витівки маячнею. Мені неприємно на це дивитися. І мені дуже шкода, що більшість людей захоплюються занадто епатажними артистами. Це жахливо й огидно, й мені здається, що це біда нашої планети", - ділиться думками співачка.

Власова: Lady Gaga - біда нашої планети

Як зазначає Власова, для неї краще, коли дівчина на сцені має сексапільний вигляд.

Фото "E-motion", зокрема Сергія Котєльнікова, а також світлини Лілії Свіріденко з журналу "Kids.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів