"Міс Україна-Всесвіт" тужиться вже 9 місяців

16 серпня 2011, 14:20

Одеситка, яку вбрали у горе-сукню "Калина" до конкурсу "Міс Всесвіт" готується у спортзалі, на уроках англійської та на білковій дієті.

"Міс Україна-Весвіт-2011" Олеся Стефанко активно готується до конкурсу "Міс Всесвіт". Він відбудеться 12 вересня у Сан-Паулу, Бразилія.

"Кожного дня хоча б на годину ходжу до спортзали. Займаюсь фітнесом і у тренажерній залі. Треба набрати трохи ваги, приблизно 2 кілограми. Тому вживаю багато білків. Їм молочні продукти, фрукти, звісно м'ясо. Намагаюсь вставати і лягати раніше", - розповіла вона "Gazeta.ua".

А от англійську, якою дівчині доведеться спілкуватися закордоном, Стефанко почала вчити відносно нещодавно - її потуги тривають менше року.


"Вже дев'ять місяців відвідую курси англійської. Раніше її взагалі не знала, бо вчила у школі німецьку. Зараз вся моя увага приділена конкурсу, тому часу на відпочинок і на зустрічі з друзями немає", - розповіла міска.

Нагадаємо, днями відбулася презентація національної сукні "Калина", в якій Олеся мала виступати на міжнародному конкурсі. Однак за кілька днів організатори конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" визнали, що сукня дизайнерки Іванової не дуже вдала і її перероблять. До вбрання конкурсантки хочуть додати більше блиску.

Як поділилася Стефанко, вона уже підготувала гардероб, який повезе з собою до країни, "де живе багато диких мавп". Цікаво, що як і до національного вбрання, до інших суконь також доклалася дизайнер Іванова.

"Анастасія Іванова зшила для конкурсу вечірні сукні. А повсякденний одяг закуповували. З собою повезу не менше 10 пар взуття", - зазначила міска.

Також студентка Ківалова власноруч підготувала національний сувенір.

"Спеціально до конкурсу "Національний сувенір" вишила на полотні написаний мною вірш українською мовою. Вірш про життя, про долю, про сенс життя. Вишивати мене змалку навчила мати", - поділилась вона.

Фото надані оркомітетом конкурсу "Міс Україна-Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів