"ВІА-Гра" Бушміна харчується у фастфуді

16 серпня 2011, 16:29

Наймолодша учасниця групи "ВІА Гра" Єва Бушміна хоче бойфренда бізнесмена і романтика в одному обличчі, їсть у фастфуді і знає, як відбиватися від турків.

"Я завжди мріяла зустріти чоловіка, щоб його професія не була творчою, але він сприймав би мою професію, був би чуттєвим. Він може бути бізнесменом, але ж у таких людей усе за планом, а я хочу, щоб він був романтиком і не черствою людиною", - зізналася Бушміна "E-motion".

Втім, із того часу, як білявка почала працювати у жіночому колективі, вона пожвавленої уваги чоловіків до своєї персони не помічає.

"Не скажу, що їх (шанувальників) так багато стало. Я почала уникати світських заходів, якісь походи з друзями в ресторани теж стали більш таємними, ми ходимо в ті заклади, де поменше людей. Я дуже соромлюся підвищеної уваги", - пояснила Єва.


Єва Бушміна, виявляється, сором'язлива штучка

Втім, на відпочинок Бушміна поїхала саме туди, де зазвичай просто таки засилля російсько- й україномовних туристів.

"Ми з друзями поїхали до Туреччини... Ми просто покупалися пару днів, відпочили. Я походила по магазинчиках у підвалах. Вони там кажуть: "Ми продамо тільки вам, ексклюзивно, за такою ось ціною". Купила там тарілки, вироби ручної роботи", - поділилася вона.

Білява "ВІА-Гра" відпочила у Туреччині

Втім, як запевняє блондинка, грошей на курорті вона витратила не дуже багато - "купила всього дві великі тарілки красиві для фруктів, ручної роботи".

Окрім того, Бушміна поділилася своїм рецептом як відбиватися від тих турків, які надто активно реагують на привабливих дівчат.

Єва знає, як відлякати набридливих чоловіків

"Мій секрет - це дівчина, присипана інеєм. Вона замерзла й нічого не чує, вона не реагує. Це не в моїх правилах - розмовляти з ними. Він нехай розіб'ється об асфальт, я навіть не обернуся, тому що якщо подати таким людям реакцію - неможливо буде відбитися", - впевнена Єва.

Як відомо, чи не найкраща подружка Бушміної - співачка Настя Каменських.

А з Каменською Бушміна жує у фастфуді

"...Ми можемо й на велосипедах покататися, й заскочити в кафешку. Ми собі ні в чому не відмовляємо, нам іноді навіть сигналять. Ми їмо в Макдональдсі та в інших недорогих місцях", - підтвердила "ВІА-Гра".

Натомість із колегами по жіночому колективу Єва хоч і підтримує дружні стосунки ,але у найближчі подруги дівчат, схоже. не записує.

Фото Ярослави Рожок, Володимира Шевчука, "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів